Через негоду в Тернополі затори

Автор:     Опубліковано: 21 Січня 2014 о 19:20    462 переглядів

З самого ранку дорогами Тернополя водії пересувались не надто швидко. На більшості автошляхів обласного центру виникали затори. Як об’їжджати «корки», дізнавалась наша знімальна група.

При складних погодних умовах державтоінспекція не рекомендує без особливої потреби сідати за кермо автомобіля. Враховуючи обставини ранку 21 січня, які склалися на шляхах міста, не всі водії дослуховуються до таких порад. Якими манівцями обминати затори – повідомив водій таксі, який саме віз нашу знімальну групу в найпроблемнішу точку Тернополя.

МИХАЙЛО, водій таксі:

 «Повністю все місто стоїть. Об’їжджати нам хіба через Гайову. – Тобто інакшого виходу об’їхати… – Інакшого виходу об’їхати, так як ви хочете їхати до Камелота, зараз не реально. По місту така сама ситуація – на Коновальця все стояло, тільки зараз все пішло. Горбатий стояв дуже довго. Глиняня вулиця стояла тоже зранку – все поперек дороги стояло ».

На шляху до Об’їзної дороги чимало вантажівок стояли на узбіччі. А ті що намагалися рухатись до місця призначення, перекривали рух транспорту, адже їх на дорожньому покритті зносило у бік.

БОГДАН, водій фури:

 «Нема нічого, ні машини, ні трактора. Нічого не підсипають. Ще гірше як було. Що вони сиплять, що воно якесь м’яке під снігом? ».

За словами таксиста, побачити снігоочисну техніку, за сьогоднішню добу йому вдалося двічі.

МИХАЙЛО, водій таксі:

 «Друга машина яка від ранку по Обїзній пішла, яка чистить дорогу. Більше машин я не бачив. – Колеги Ваші так само? – Тоже не передавали, що десь чистять. Біля ринку почищене, а ціле місто проїхали практично місто не чищене».

Як комунальники міста та області слідкують за порядком на дорогах,  скільки снігоочисної техніки задіяно у прибиранні шляхів та чи готові окремі служби до таких погодних умов – у наступних випусках новин.

залишіть коментар