Депутат, в якого згорів автомобіль, вважає: подія пов’язана з політичною діяльністю

Автор:     Опубліковано: 9 Січня 2014 о 19:05    609 переглядів

Автомобіль Богдан Попадин зазвичай залишав в дворі своїх знайомих, які мешкають у приватному секторі в Дівочому провулку. Сам депутат проживає неподалік у багатоповерхівці.

БОГДАН ПОПАДИН, депутат Тернопільської міської ради:

«До речі, я ніколи ворота не закриваю. Там такі ворота простенькі. Там як село, такий глухий-глухий провулочок. Поставив машину, все, як має бути, та й пішов додому, вже на вечерю. А приблизно через годину, ну, до години часу, якщо так точно, то 20:15, дзвонить ця старенька жіночка: «Богдан, в тебе машина горить».  

Дана пригода, вважає Богдан Попадин, скоріш за все, пов’язана з його політичною діяльністю. Відтак, каже чоловік, могли знайтися недоброзичливці.

БОГДАН ПОПАДИН, депутат Тернопільської міської ради:

«В мене нема таких відкритих прямих ворогів. Так, як в депутата в мене їх, напевно, сотнями по Тернополю, бо я дуже активний і дуже вредний. В мене 275 депутатських звернень. Припинення незаконної торгівлі алкоголем, там, всякі підпільні точки. І з прокуратурою сварюся, і Путіну лист пишу».

Обставини пожежі встановлюють. Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до 1-ї частини статті 194-ї Кримінального кодексу України – «Умисне знищення або пошкодження майна».

 

 

залишіть коментар