До тернопільських регіоналів навідався автокортеж

Автор:     Опубліковано: 15 Січня 2014 о 19:13    427 переглядів

Колона з більше десятка автомобілів почала формуватися на дамбі Тернопільського ставу близько 11:30. До автомайданівців приєдналися й інші небайдужі городяни. Люди пояснюють – обурені поведінкою чинної влади.

ЄВГЕН:

«Вся моя сімя проживає в Лондоні, розумієте. І, бачачи, як повинне бути влаштоване життя за кордоном, дуже сумно, що от не долучилися наші можновладці до тої системи, до прогресивної системи, до системи цивілізаційної, яка є в Європі. Взагалі, мене дивує, от, позиція. Розумієте, починаючи від Президента. Це ж відбулися такі події в країні, на які повинна влада відреагувати».

ПЕТРО:

«Раніше був той безпрєдєл нашої влади, Партії регіонів, но хоть він був скритий. Зараз вони демонструють просто залякування. А хіба можна спокійно проходити, коли бють. Бють кого – дітей».

Зі слів організаторів акції, якщо представники провладної партії не виходять до людей на майдан, то активісти самі прийдуть до них.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Комітету національного спротиву:

«Це є інформаційна акція. Що в такому-то під’їзді живе людина, яка є членом Партії регіонів, яка працює в обласній державній адміністрації, яка не вийшла з Партії регіонів, яка дальше нею є».

Отож, спершу активісти вирушили в гості до заступника голови облдержадміністрації Петра Гоча. Озброїлися люди наклейками з написом «Тут живе регіонал» та барабанами. Також били і в металеву діжку. Такі дії, до слова, викликали невдоволення працівників міліції.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВС України в Тернопільській області:

«Є межі проведення заходу. Якщо супроводжується криком, шумом, гамором…».

Відтак, діям активістів правоохоронці пообіцяли дати належну правову оцінку.

Якщо Петро Гоч до пікетувальників так і не з’явився, то депутат обласної ради Павло Федик до людей таки вийшов.

ПАВЛО ФЕДИК, депутат Тернопільської обласної ради (Партія регіонів):

«Люди добрі, скажіть мені, будь-ласка, ви з чим приїхали до нас? Сусідів лякати, чи щось повідомити моїм сусідам, що… Я їх спитаюся, я не перебивав… Чи ви хочете спитатися моїх сусідів, що я собою представляю. То я можу вам сказати, можемо сусідів попитатися. Ви скажіть, ви що, за збитками приїхали? Чи ви віншувати приїхали, чи ви коляду приїхали співати, то я хочу знати».

Слова депутата викликали неабияке обурення серед учасників пікету, яких, насамперед, цікавило, чи вийде Павло Федик із фракції «Партії регіонів».  

«Ви допомагаєте цим загарбникам. Само собою, ви тоді стаєте теж загарбником!»

Натомість Павло Федик заявив, що не прийматиме ніяких рішень під тиском.

ПАВЛО ФЕДИК, депутат Тернопільської обласної ради (Партія регіонів):

«Я залишаюся і є членом «Партії регіонів», не мене вони приймали, ті люди, не мене вони будуть звідти, перепрошую, тиснути, розумієте».

Знімальна група телеканалу ІНТБ стала свідком і спроби пікету помешкання депутата Івана Хацановського. Однак, виявилось, що за адресою, яку, запевняє Володимир Стаюра, взяли в обласній раді, вже кілька років живуть інші люди. Не вийшов до пікетувальників і перший заступник голови облдержадміністрації Микола Головач. Загалом у списку організаторів близько десятка адрес, які вони мають намір відвідати.

залишіть коментар