Громадські вбиральні у парку ім. Тараса Шевченка невдовзі відкриють

Автор:     Опубліковано: 10 Січня 2014 о 19:07    332 переглядів

Відремонтовані ще влітку, як в середині так і ззовні, громадські вбиральні у парку імені Тараса Шевченка закриті. Двері до туалету були відчинені всього кілька днів, впродовж серпневих святкувань. Чому сьогодні він не працює –  далі у сюжеті.

Ще від початку осені громадські вбиральні у парку імені Тараса Шевченка закриті. Усе через те, що відвідувачі не шанують майно міста,  каже завідувач парку Богдана Олещук.

БОГДАНА ОЛЕЩУК, завідувач парку ім. Т. Шевченка:

 «Його неможливо відкрити із-за культури наших людей. Ми на День міста на 4 дні відкрили туалет, то ми міняли 2 пластикових бачка, крани, а ручки ми ще не встигли поміняти. Це жіночий туалет».

У чоловічій вбиральні ситуація не краща.

БОГДАНА ОЛЕЩУК, завідувач парку ім. Т. Шевченка:

 «Це чоловіче відділення. От, будь ласка, ні одної ручки на туалеті, тільки з середини ще. Тут було 2 бачка побитих і зірвані крани в рукомийниках».

Щоправда, каже Богдана Олещук, час-від-часу восени вбиральні працювали. Але цей період тривав не довго.

БОГДАНА ОЛЕЩУК, завідувач парку ім. Т. Шевченка:

 «На суботу, неділю відкривали – був такий період затишшя. А потім знов почали. Ну, ми і закрили».

Через вандалів не працює і туалет, поблизу дитячого майданчика, зазначає Богдана Олещук. Але запевняє, невдовзі обидві вбиральні знову відкриють.  

БОГДАНА ОЛЕЩУК, завідувач парку ім. Т. Шевченка:

 «Плануємо відкрити, посадити туди чергового прибиральника, який буде цілими днями чергувати. Тільки приймуть бюджет, введуть нам штатну одиницю і ми зразу туалети відкриваємо».

Додамо, що окрім вандалізму у вбиральнях, шкодять і в самому парку імені Тараса Шевченка. Лише за грудень, каже Богдана Олещук, невідомі зіпсували кілька лавок, вирвали  та покидали в озеро бруківку та близько десятка урн для сміття. Також намагалися зірвати камеру спостереження, що знаходиться на набережній ставу. В цілому за грудень можна нарахувати більше 10 випадків хуліганства у парку Шевченка. За кожним фактом, каже Богдана Олещук, написані заяви у міліцію.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!