Ірод Янукович і три царі-опозиціонери виступили на Театральному майдані

Автор:     Опубліковано: 15 Січня 2014 о 19:04    268 переглядів

У центрі Тернополя показали політичний вертеп. Сценку підготували актори театру-студії «Сузір’я». Його керівник Орест Савка каже, крім злободенних тем, присутні у постановці ще й духовність і традиція.

ОРЕСТ САВКА, керівник театру-студії «Сузір’я»:

«Ми так дуже галопом по Європі, але оригінальний текст, який написала моя донька Мар’яна, мені дуже сподобався. Я прочитав акторам і ми за 2 дні зробили вертеп».

Орест Савка каже, у вертепах з давніх-давен критикували владу. І за це ніхто ні на кого не ображався. Як у всіх вертепах, у цьому є три царі та Ірод. Щоправда, ці образи отримали відбиток сучасності. Доповнюють компанію ангел, перехожий, пастушки, студентка та душа України.

СВІТЛАНА, душа України:

«Я маю розказати усе, що наболіло в нас за ці останні півтора місяці і донести до народу: ми правильно тут стоїмо, ми правильно робимо».

Осучаснили актори «Сузір’я» і традиційного для українського вертепу персонажа – чорта. Він у них теж з політичною родзинкою.

ЮРІЙ, чортеня:

«Чорт – символ того, що в нас, наприклад, робиться в державі, тобто які депутати, от такий саме і чорт».

Закінчилася політична історія щасливо: Ірод Янукович попросив у народу пробачення і весь вертеп, разом з тернополянами, які прийшли його дивитися, заспівали колядку.

 

 

залишіть коментар