Мери обласних центрів отримають подарунок від тернополян

Автор:     Опубліковано: 17 Січня 2014 о 19:38    425 переглядів

25 міських голів обласних центрів отримають від тернополян подарунки. Місцеві свободівці надіслали їм червоно-чорні прапори. У ці ж пакунки поклали і звернення із закликом вивісити цей стяг 22 січня на День Соборності України разом з жовто-блакитним прапором.

РОМАН НАВРОЦЬКИЙ, голова ТМО ВО «Свобода»:

«Ми відправляємо дане звернення з закликом кожного міського голови, аби він міг розмістити даний прапор, прапор революції, який приведе нас під жовто-блакитний стяг свободи. Жовто-блакитний національний прапор разом з червоно-чорним прапором повинен замайоріти в кожному обласному центрі, на центральних комунальних установах міста».

Ініціатива надіслати стяги належить міській організації «Свободи». Вона й оплатила послуги пошти. В організації кажуть, попередньо з мерами нічого не узгоджували.

РОМАН НАВРОЦЬКИЙ, голова ТМО ВО «Свобода»:

 «Ми просимо, аби кожен міський голова в обласному центрі вивішав червоно-чорний прапор на знак української революції, на знак боротьби, на знак того, що Акт Злуки, який ми будемо святкувати 22 січня, об’єднає всю Україну».

Червоно-чорні прапори для обласних центрів свободівці освятили 1-го січня під час відзначення 105-ї річниці Дня народження Степана Бандери. До речі, першим відправили стяг у Харків – Геннадію Кернесу.

 

залишіть коментар