Міліція Тернополя не відвідує народні віче

Автор:     Опубліковано: 22 Січня 2014 о 19:43    385 переглядів

Народні віче продовжують проводити у Тернополі. На зібраннях планують подальші дії майдану нашого міста, закликають людей підтримати активістів у Києві та діляться враженнями від перебування в столиці. У вирі подій щодня працює і наша знімальна група.

На кілька днів з Києва до Тернополя приїхав активіст Євромайдану Павло, має на меті розповісти громаді нашого міста, що насправді відбувається у столиці. Поки що він не може повернутися в епіцентр всіх подій, проте обіцяє за деякий час знову поїхати в столицю.

ПАВЛО, активіст Євромайдану:

 «Є в мене товариш Дмитро там. Залишився і Тарас. Вони там дуже довго. Я до них дзвоню, я за них переживаю. Але зараз, бачите, нема можливості. Ми будемо з хлопцями, великими громадами по любому їхати».

Також на тернопільське віче запрошували правоохоронні органи, щоб дізнатися, як жити громаді по новим, прийнятим 16 січня 2014 року, законам.

МАРІЯ ЧАШКА, член Штабу національного спротиву:

 «Ми хотіли почути від наших правоохоронців, як же ж дальше, з завтрашнього дня нам жити. Чи ми живемо в військовій країні, чи ми живемо в країні диктатури, чи ми все таки будемо жити в правовій демократичній країні ».

Проте на народне зібрання у Тернополі, ніхто з представників правоохоронних органів не прийшов. З’явились міліціонери на головному майдані міста дещо пізніше вже коли віче завершилось.

залишіть коментар