Міліція Тернополя не затримуватиме активістів без підстав

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2014 о 19:39    366 переглядів

Подальший план дій Штабу громадської безпеки у Тернополі обговорили його представники. Чи можуть люди довіряти міліції і почуватися в безпеці – одне із ключових питань зборів. Як все відбувалося – у матеріалі Тараса Бурака.

Міліціонери, які входять у склад Штабу громадської безпеки, запевнили, що правоохоронці Тернополя не вчинятимуть насильства над людьми. А також пообіцяли, не затримувати активістів без підстав.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Люди хочуть почути одне, що міліція Тернополя не буде чинити насильства над мирними людьми. Так?».

АНДРІЙ ФІРМАН, заступник начальника Тернопільського міськвідділу УМВС в області:

 «Міліція насильства над людьми не вчиняє. Міліція не піднімає ні на кого руку. Не застосовує ні до кого ніякі засоби при будь якій ситуації. Якщо були десь якісь протиправні дії – воно просто фіксується і потім буде прийматися якесь рішення і проводитися перевірка ».

У свою чергу надзвичайники пообіцяли при потребі облаштувати пункти обігріву у Тернополі. Адже в місті вже фіксували випадки переохолодження людей.

ІГОР ПАВУК, начальник Тернопільського міського відділу Управління ДСНС:

  «Можемо розглянути питання про розміщення мобільного пункту обігріву традиційно, так як було і в попередні роки, на території парку Шевченка – навпроти податкової. І забезпечити обігрів, якщо буде прогнозуватися дальше зниження температури, щоб могли надати допомогу особам без постійного місця проживання, які потребують цієї допомоги».

Також міський голова запропонував депутатам, які входять до Штабу громадської безпеки, долучатися до роботи патрулів, які забезпечують порядок у місті. Вносити корективи у їх маршрути, щоб на вулицях Тернополя було спокійно. Додамо, основне завдання штабу – постійне інформування мешканців про суспільно-політичну ситуацію в місті та державі, своєчасне реагування на будь-які надзвичайні події. Наразі, кажуть, з роботою справляються.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!