Міліція запізнилася на віче, проте навідалась до «Правого сектору»

Автор:     Опубліковано: 22 Січня 2014 о 19:40    295 переглядів

У продовження теми. Віче у Тернополі 21 січня міліція, як ми повідомляли, проігнорувала. Проте на майдан правоохоронні органи все ж таки навідались. Мету візиту дізнавався Тарас Бурак.

Після народних зборів у Тернополі поблизу пам’ятника Незалежності зібралась молодь у масках. Представники патріотичного руху «Правий сектор», за словами одного з місцевих активістів, хотіли окреслити план підтримки мітингувальників у Києві. Проте їм завадила міліція.

ВАСИЛЬ ЛАБАЙЧУК, представник патріотичного руху «Правий сектор» у м. Тернополі:

  «Незважаючи на то, що нас тут відносно небагато зібралося ми вже бачимо групу міліціонерів на чолі з підполковником Бриком, який до мене телефонував. Вимагав, щоб ми десь щось узгоджували з кимось і так далі. Тобто, про що ми говоримо? Може ми ще заявку на дозвіл проводити революцію будемо подавати?».

Начальник міліції громадської безпеки в області, який навідався з «підтримкою» до молодиків у масках, повідомив «Правому сектору» мету візиту. Все відбувалося в оточенні перехожих, які зацікавились розмовою, що відбувалась на підвищених тонах.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області:

«Повинна бути заявка. Завчасно повідомили і проводіть собі захід. Питань немає. Я сторонник того, щоб захід завжди був мирний, не насильницький і був спокій, і злагода в місті Тернополі».

 Як зазначив Василь Лабайчук, активісти не збирались порушувати громадський порядок чи вчиняти будь-які провокації. А якщо «Правий сектор» вирішив би відпрацювати прийоми самозахисту від силовиків, то тренування провели б у іншому, менш публічному місці.

залишіть коментар