На Театральному майдані відбулося перше віче-2014

Автор:     Опубліковано: 13 Січня 2014 о 19:01    242 переглядів

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Події, які мали місце 11 січня в Києві, коли багато годин тримали в облозі звичайні люди автобуси з «Беркутом», є досить символічними. Адже після багатогодинної облоги, так звані «беркутята», вийшли як перелякані курята, з опущеними головами через людський коридор ганьби. І це було символом перемоги людей, символом того, що будь яка влада не може бути довговічною».

Незважаючи на холодну погоду, людей на головній площі міста було чимало. Самі ж протестувальники стверджують, що не втомилися збиратися на майдані, і віри в зміни на краще не втратили.

опитування:

«Будемо приходити і надалі, поки не налагодимо свою демократію – за що ми і боримось»

«Приходжу кожної неділі, і буду приходити поки буде в цьому потреба».

«Ми приїхали з Києва недавно, і підтримуємо народ»

«Я приходжу майже кожен день, з мамою, з дітьми. Рідко коли не приходжу».

Крім пересічних мешканців, продовжувати стояти на майдані готові і депутати. Вони закликають усіх учасників Євромайдану об’єднатися в єдину організацію.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради

 «В нас має бути стратегія наступна – ми маємо рухатися в напрямку консолідації об’єднання всіх, незалежно від партійної приналежності, організаційної, в один єдиний рух – Всеукраїнське об’єднання «Майдан».

Міська рада буде підтримувати своїх городян і надавати допомогу всім, хто виявить бажання поїхати у столицю, зазначив Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Звичайно, будемо надавати допомогу людям, які збираються поїхати. Але кожен з них має визначитися сам, хто має можливість поїхати, а хто тут – на майдані, підтримати спільну справу».

залишіть коментар