Не дитячі теми наукових робіт висвітлювали тернопільські гімназисти

Автор:     Опубліковано: 14 Січня 2014 о 19:06    606 переглядів

Протягом цілого дня 69 учнів змагалися у 26-ти найрізноманітніших галузях науки, починаючи від української мови і закінчуючи веб-дизайном.

МАРІЯ НОВА, заступник директора Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка

«Найчисленнішою була в нас секція психології, як виявилося, та правознавства»

До складу журі ввійшли як вчителі гімназії, так і спеціально запрошені викладачі тернопільських ВНЗ.

МИКОЛА НИКОЛИН, вчитель Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка

«Дуже хвилює наших учнів така наукова галузь, як психологія. Причому в таких у найрізноманітніших ракурсах, таких як психологія індиго, психологія серійного вбивці. Це ті теми, які мають бути актуальними і для молоді і для цілого суспільства. Наші учні знову ж таки випереджають час, і це дуже добре».

Гімназисти починають готуватися до таких змагань ще у 10 класі, в рамках дисципліни «Основи наукових досліджень», і вже тоді вибирають для себе відповідну галузь і тему наукової роботи. Досліджують тернопільські гімназисти зовсім не дитячі проблеми.

МАРТА ЛАБУТІНА, учениця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка

«Моя тема звучала : «Психологічні особливості особистості серійного вбивці». Найголовнішим фактором вибору цієї теми було прагнення до майбутньої професії. Я хочу працювати в міліції слідчим».

ВЛАДИСЛАВ ПРОКОПЕНКО, учень  Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка

«Темою роботи є : «Нестандартний підхід до розв’язування нерівностей». Вона для мене не є складною, може комусь і видасться, що це складно, але кожному своє».

ХРИСТИНА ЦИМБАЛЮК, учениця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка

«Тема моє роботи – «Парламентський досвід українців у законодавчих органах Габбурської монархії. Метою – було представлення того, що Європа означала для українців не лише абстрактні ідеали, але була реальною життєвою практикою».

Мріють гімназисти здобувати нові знання не в тернопільських ВНЗ, а у столичних.

залишіть коментар