Не всі тернополяни задоволені посипкою вулиць міста

Автор:     Опубліковано: 16 Січня 2014 о 19:04    491 переглядів

Думки городян стосовно посипки вулиць Тернополя розділилися. Щодо центральної частини міста, то тут, кажуть люди, особливих проблем немає.

 «Я йду від озера, і дороги посипані».

 «Острозького і Центр. Ну, я, в загальному задоволений, можна сказати. На масивах я не буваю, бо потреби не маю. Тільки користуюсь ось цими дорогами. В Центрі, ніби, все добре».

 «Ну, вчора, принаймні, я слизнулася і чуть не впала на задню частину свого тіла, можна так сказати. Ну от, зараз, бачу, трошки ніби підсипали, мені так здається».

Однак з цим погоджуються не всі. Тернополяни розповідають: на вулицях, більш віддалених від Центру, нерідко ситуація інша. Навіть попри потепління, скаржаться люди, вранці було доволі слизько.

 «Там ми йшли, коло вокзалу, слизько».

 «От, Острозького, я досить часто ходжу, недалеко живу біля базару. Живова – зовсім непосипана. От, буквально, на днях, зараз трошки розтопилося, буквально на днях ноги роз’їжджалися, поки прийшла на роботу, просто замучена була».

«Вот, наприклад, на Дружбі дуже слизько, там спускаєшся до зупинки, дуже слизько. Пісок – це не спасає».

Натомість в управлінні житлово-комунального господарства міськради запевняють: ситуацію контролюють. До прикладу вчора, розповідають чиновники, тротуари почали посипати ще з вечора, оскільки цієї ночі синоптики обіцяли зниження температури. І хоч таке передбачення не справдилося, посипку таки завершили. А тому особливих проблем наразі бути не повинно.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ міськради:

«Треба розуміти, що ідеального не буває. Зрозуміло, що як би ми не посипали і що б ми не робили, завжди будуть якісь певні промахи, тому що місто – це живий великий організм».

За словами Олега Соколовського, в міськраду вже надійшло кілька звернень щодо стану вулиць. На всі, запевняє чиновник, оперативно реагують.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ міськради:

«Були окремі дві локальні скарги, але вони не по тротуарах, а по пішохідному мосту через залізничний вокзал. Тому скарга була дійсно прийнята, там дійсно було слизько, оперативно відбулася посипка. Є проблеми приватного сектору. Люди повинні пам’ятати, що там посипка практично не проводиться, а, згідно правил благоустрою, посипку повинні проводити самі мешканці. Були скарги від «швидкої», що важко було заїхати на такі дороги, як Стрімка. Це досить такі круті підйоми».

А от скарг від тернополян на слизькі тротуари, каже Олег Соколовський, поки не надходило. До слова, звертатися мешканці можуть на службу 1580 або ж в управління житлово-комунального господарства.

залишіть коментар