Нетранспортабельного хворого лікарі намагалися відправити додому

Автор:     Опубліковано: 13 Січня 2014 о 19:00    560 переглядів

Виписати нетранспортабельного хворого менш, ніж  через 21 день перебування в стаціонарі, намагалися працівники Університетської лікарні. З травмами хребта ще з 23 грудня у закладі перебуває водій таксі, чиє авто потрапило у ДТП разом з 28-річним сином письменниці Лесі Романчук. Детальніше – у сюжеті. 

Без ортопедичного ліжка та відповідного транспортування лікарі намагалися відправити додому постраждалого у ДТП водія таксі. Таке рішення, за словами пацієнта, прийняли медики ще в суботу, 11 січня.

БОГДАН ТРУТ, постраждалий у ДТП водій таксі:  

 «Мова йшла про переведення. Тобто лікар мені сказав, що в нейрохірургії, голова в мене ніби все нормально, є травми, переломи і це все. Подальше лікування можливе по місцю проживання, але дальше це питання ми будемо зясовувати. Так, ми обговорювали це. Але під час обходу прийняли рішення про амбулаторне. Сьогодні вже все переіначилося. Продовжується лікування дальше стаціонарне».

Заступник головного лікаря Віктор Запорожець припускає, чому було прийнято рішення перевести хворого в інший медзаклад, або ж взагалі відпустити додому.

ВІКТОР ЗАПОРОЖЕЦЬ, заступник головного лікаря з хірургії та інноваційних технологій:

 «Умовно 45 днів ліжкового режиму. Так, йому цей ліжковий режим приписано. Це входить в його лікувальний процес. Але він не всі 45 днів повинен знаходитися в нашому стаціонарі».

Головний лікар медзакладу погоджується з неправильним суботнім рішенням своїх працівників. Він додає, щонайменше тиждень хворий перебуватиме під контролем лікарів. Усе залежить від того, як потерпілий почуватиметься надалі.

ВАСИЛЬ БЛІХАР, головний лікар Тернопільської Університетської лікарні:

 «Була ситуація, яку ми на сьогоднішній день виправили. Хворого з лікарні ніхто ніде не виписує. Хворий проявив бажання на першому етапі перевестися в 3-тю лікарню. Чомусь виникла ситуація амбулаторного лікування. Ми вже всі моменти ці нівелювали. Хворий лікуватися буде стільки, скільки по його стану потрібно буде».

У хворого сьогодні зранку вже повторно взяли аналізи, щоб призначити подальший курс лікування. Також ДТП, яке трапилось 23 грудня минулого року, на проспекті Степана Бандери, далі розслідують правоохоронці.

 

ОЛЕКСАНДР ЧУБЕНКО – слідчий відділу розслідування ДТП УМВС України в Тернопільській області:

 «На даний час водій позашляховика перебуває в слідчому ізоляторі. Проводиться досудове розслідування. Хід цієї резонансної дорожньо-транспортної пригоди перебуває на контролі у обласної міліції».

Як стало відомо, у Тернопільській облраді для об’єктивного та правомірного рішення Феміди створили робочу групу, яка вивчає всі обставини ДТП. Нагадаємо, судове засідання по цій справі, за попередньою інформацією, має відбутися 22 лютого цього року.

залишіть коментар