Обласна рада оскаржить рішення адміністративного суду

Автор:     Опубліковано: 30 Січня 2014 о 19:09    329 переглядів

Оскаржені прокуратурою рішення Тернопільської обласної ради під час позачергової сесії минулої суботи, вже другий день розглядає окружний адміністративний суд міста. Що постановила Феміда – у сюжеті.

Визнання Народної Ради, заборону функціонування «компартії» та «партії регіонів» на Тернопільщині, створення Самооборони на суботній позачерговій сесії обласної ради 25 січня, вчора скасував окружний адміністративний суд. Сьогодні ж Феміда продовжила розгляд прийнятих депутатами рішень. Суд вирішив скасувати висловлену недовіру обранців до голови області Валентина Хоптяна.

CЕРГІЙ БАНАХ, перший заступник прокурора Тернопільської області:

 «Позов прокуратури був розглянутий та задоволений. Вважаєм дане рішення законним та обгрунтованим».

Як повідомив нашій знімальній групі депутат Тернопільської обласної ради, він же керівник Штабу національного спротиву в області Володимир Стаюра, прийняті судом рішення оскаржуватимуть.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, депутат Тернопільської обласної ради:

 «Ми будемо оскаржувати рішення суддів в юридичній площині. Але ми не визнаємо ті рішення. Ми працюємо дальше і ті всі рішення ми вважаємо законними».

Як зазначили в прокуратурі, рішення тернопільської Феміди може бути оскаржене у Львівському апеляційному суді впродовж 5 днів.

залишіть коментар