Облрада визнала, що сесії, на якій виселяли ОДА, не було

Автор:     Опубліковано: 17 Січня 2014 о 19:38    453 переглядів

Облдержадміністрація Тернопільщини наразі залишиться у «білому домі», на вулиці Грушевського, 8. Вчора Тернопільський окружний адміністративний суд визнав сесію облради, на якій депутати прийняли рішення виселити ставлеників Президента з приміщення, такою, що не відбулася.

А отже й питання, за які голосували на засіданні – неправомірні. Відповідний позов до суду в день проведення сесії, 29 грудня, подала обласна прокуратура.

НАТАЛІЯ ОСЯДАЧ, старший прокурор відділу прокуратури області:

 «Після подання адміністративного позову Тернопільською обласною радою фактично було враховано побажання прокуратури області, оскільки в суд Тернопільською обласною радою було надано документи, які підтверджували те, що Тернопільська обласна рада сама визнала, що це пленарне засідання, яке відбувалося 29 грудня, є таким, яке фактично не відбулося. Відповідно, голосування з тих рішень, які виносились на нього, не проводилося».

ОЛЕКСАНДР СЕМЧИШИН, представник Тернопільської облради в суді:

«Рішення суду відповідає фактичним обставинам справи і ситуації, яка склалася 29 грудня, під час проведення пленарного засідання».

Представник обласної ради пояснює, початок сесії відбувся у залі облради, де кворум – необхідну для початку роботи кількість депутатів – зареєстрували через електронну систему «Віче». Далі обранці вирішили провести засідання на Театральному майдані. Але туди дійшли уже не всі депутати. В лічильної комісії підписів обранців, щоб законно провести сесію, вже було недостатньо.

залишіть коментар