Перший цьогорічний сніг не завдав клопоту тернопільським комунальникам

Автор:     Опубліковано: 13 Січня 2014 о 19:00    402 переглядів

Перший сніг у цьому році не завдав клопоту тернопільським комунальникам. Ще з ранку на дороги міста виїхала снігоочисна техніка. Як боролися з опадами відповідні служби нашого міста, знає Тарас Бурак.

Вже після четвертої години ранку понеділка на дороги міста виїхали перші машини, які боролися зі снігом на автошляхах, каже заступник начальника управління житлово-комунального господарства Олег Соколовський.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради:

 «Було випущено 4 піскорозкидувачі, які зробили свою роботу – посипали буквально всі ухили. Після чого сніг почав посилюватися. Випустили ще одного піскорозкидувача і 5 піскорозкидувачів вже посипали все місто суцільно. Тому, щоб запобігти ожеледиці і щоби дати можливість нормального проїзду транспорту».

Майже по всьому місту труднощів не виникало, крім вулиць Текстильної та Шпитальної. Там посипальним машинам довелося двічі розкидати пісок. Працювала техніка і на тротуарах, запевняє Олег Соколовський.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради:

 «Запущено 4 щітки на тротуари. Зараз ще одна то вже 5 щітка пішла. І запущено 4 малих механізми з відвалами які зараз працюють Дружба – Центр – Східний масив – БАМ ».

Прибудинкові території, за словами Олега Соколовського, обслуговують ЖЕКи, які відповідають за ту чи іншу територію. Він додає, в управлінні ЖКГ до снігопадів готові.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міської ради:

 «Ми розуміємо, що сніг вже не зійде. Це певно буде вже до кінця. Тому будемо постійно посипати. Тротуари будем посипати в першу чергу шлаком, він має голкоподібну форму, не припиняється його дія».

Додамо, в ніч з 13 на 14 січня комунальники продовжать посипати дороги і тротуари сумішшю піску із сіллю. В разі снігопадів для боротьби з опадами у місті залучать техніку.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!