Під стінами УМВС до мітингувальників долучились місцеві журналісти

Автор:     Опубліковано: 20 Січня 2014 о 19:20    235 переглядів

 

Протестувати під стіни обласної міліції вийшли і місцеві журналісти. Кажуть, терпіння остаточно закінчилось сьогодні вранці, після марних спроб дістати коментар стосовно нічних наказів про виїзд спецпризначенців. Місцеві медійники також зазначили, що деяким колегам відмовляли у грубій формі.

ТЕТЯНА ТАРАСЕНКО, журналіст

“Це не просто безчинство, а говорячи на сленговій мові – «безпредєл» і допоки таке буде творитися – ми просто не будемо мовчати”.

АНЖЕЛА КАРДИНАЛ, журналіст

« Ми вже вийшли не вперше, вперше коли побили нашу колегу Таню Чорновол, сьогодні ми вийшли через криваві події, які тривають сьогодні в країні на Майдані»

ЯНІНА ЧАЙКІВСЬКА, журналіст

« Аналогічно хочемо, щоб до нашої роботи ставились з розумінням і не вбивали журналістів, окрім того ми сьогодні пробували зясувати в УМВС  з приводу виїзду «Беркуту»,  на жаль коментарів не давали, з деякими колегами говорили в грубій формі»

ІННА СИРНИК, журналіст

« Ми підтримували акцію, тернопільські журналісти, з самого початку, висловлювали свій протест проти побиття журналістів, друга крапля – це прийняття цих законів, так би мовити, третьою краплею стало те, що нам міліція не дає офіційного коментаря стосовно того, що сталось вчора»

залишіть коментар