Проїзд до деяких населених пунктів області затруднений через снігові замети

Автор:     Опубліковано: 31 Січня 2014 о 19:19    237 переглядів

На дорогах області ситуація наразі доволі непроста. Причиною цьому, повідомляють у Службі автомобільних доріг, є погіршення погодних умов, зокрема, вітер, який сприяє утворенню все нових заметів. Особливо складна ситуація у північній частині області. Труднощі виникли у Кременецькому, Зборівському, Збаразькому, Лановецькому та Козівському районах. Ускладнений проїзд і на дорогах державного значення.

СЕРГІЙ ГНАТ, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області:

«Це і Кременець-Біла Церква, це і Почаїв-Зборів, це є і Бучач-Золотий Потік, де був настільки утруднений рух, що в деяких місцях нам приходилось відганяти важку техніку. Це і ротора, і фронтальні навантажувачі, для того, щоб робити переміщення снігу. Плужні механізми не витримували вже навантаження».

Першочергово, розповідає Сергій Гнат, розчищають саме такі автошляхи. Дороги місцевого ж значення приведуть до ладу тоді, коли зменшиться швидкість вітру. До слова, наразі до деяких населених пунктів добратися дуже проблемно.

СЕРГІЙ ГНАТ, начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області:

«Тобто, або глибока колія, або легковим транспортом, чи навіть грузовим, дуже важко без допомоги тягача проїхати. Але в тих напрямкам ми стараємся залучити техніку хоча би забезпечити мало-мальський проїзд для того, щоби життєдіяльність даного села не зупинилася. Це медикаменти, хліб».

Наразі, розповідає Сергій Гнат, для очистки доріг області задіяли 145 одиниць техніки.

ВОЛОДИМИР ХЕМІЙ, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області:

«Ми знаходимся на дорозі державного значення Р 41, це обхід міста Тернополя. Ви бачите, що на цій ділянці працює дві одиниці. Приходиться перекидати з правої частини на ліву, щоб дати нормальний проїзд. Зараз ми розчистимо і пропустимо транспорт, і попробуємо зробити з правого боку так звані «ловушки».

Дорожники області вкотре закликають не виїжджати без потреби за межі населених пунктів, особливо –  в нічний час. Якщо ж це необхідно, то обов’язково мати з собою засоби зв’язку. Адже цього року, розповідають в Службі автомобільних доріг, їм вже неодноразово доводилось визволяли автомобілі зі снігової пастки.

залишіть коментар