Щодня списки необхідного для головного Євромайдану оновлюються

Автор:     Опубліковано: 28 Січня 2014 о 19:22    572 переглядів

 

Тернопільські «паломники». Тисячі щодня коло головного місцевого Євронамету, бо тут збирають все необхідне аби мітингуючі столиці не мерзли та не хворіли. Не жаліють домашніх запасів та  віддають власний теплий одяг.  Щодня списки необхідного оновлюються. Чим можна допомогти сьогодні київському Майдану – дізнавалась Юля Медвідь.

 Тут навіть малюки знають, за що мами і татусі боряться на Майдані.

« Тому що президент всьо неправильно робить»

В головному тернопільському Євронаметі збирають допомогу від світанку до пізньої ночі. Кажуть, люди ходять безперервно. В наметі від пакунків з одягом і ящиків із закрутками майже ніде розвернутись.

ЛЮДМИЛА, приймає одяг та їжу

“Більйо, жіночу білизну потрібно, лимони, теплі речі постійно потрібно, ватники, рукавиці”.

« Сведри, теплі бачите, бо теплі сведри треба людям, нате вам целофан може треба, всьо дякую»

ЛЮДМИЛА, приймає одяг та їжу:

« Люди приносять і сало в трилітрових банках, і смалець, і закрутки, все приносять, люди не байдужі в нас»

Хто старший і має добру фізичну форму – одразу до списків з волонтерами на Київ. Зовсім юні і жіночки – приносять ліки та гроші на потреби євромайданівців. Романа відправили з купкою купюр одногрупники.

РОМАН, студент Галицького коледжу

« Ми збирались групою, групою здавали, а я навіть не знаю скільки там»

Зважаючи на події минулого тижня – медикаментів у столиці потребують найбільше. Щодня список необхідного оновлюється. Якщо раніше просили про бинти та обезболюючі, то тепер, із різким похолоданням – людей треба берегти від обморожень.

ХРИСТИНА, збирає медикаменти

« Кожного дня ми оновлюєм список ,термогрілки, це найнеобхідніше що потрібно, також активоване вугілля, респіратори, еластичні бинти»

Окрім одягу, ліків та харчів – чекають також на карімати та теплі коцики. Що точно пригодиться можна дізнатись у самому наметі – тут постійно вивішують списки необхідного.

 

залишіть коментар