Сотні тернополян зустріли новорічні свята у теплих краях

Автор:     Опубліковано: 17 Січня 2014 о 19:34    538 переглядів

 

Новий рік та Різдво закордоном – це вже не розкіш. У турагенставах запевняють, найпопулярнішими були путівки на святкування у теплих краях, проте і Європа не пасла задніх. Як зустрічали свята за межами України жителі «файного», дізнавалася наша знімальна група.

Юля  зустрічала новорічну ніч зі справжнім Санта Клаусом, чи то Йоллопукі, як його називають у Фінляндії, на його ж батьківщині. Проте справжнім чарівником для дівчини під бій курантів став коханий.

ЮЛЯ ФРЕЯК, зустріла Новий рік на батьківщині Санта Клауса

«Ми святкували Новий рік в засніженій Лапландії, він дійсно був святковий, і під феєрверки моя кохана людина мені запропонувала вийти заміж і подарувала отаке от колечко».

Натомість Галя Король новорічну ніч провела не так весело, хоч і тепер коли розповідає – сміється. Вже другий рік поспіль напередодні Нового року – температурить. Цієї зими, разом з друзями полетіли веселитися в Німеччину. А зустріли свято вже традиційно для дівчини – у лікарні.

ГАЛЯ КОРОЛЬ, зустріла Новий рік в німецькій лікарні

«Хотіли їхати в Польщу, але так порахували, що дешевше буде до друзів в Дортмунд. Поїхали 30 грудня з друзями, все було гаразд, потім піднялась температура і відвідали лікарню, там дуже гарно».

Наша кореспондент і ведуча Христина Чернега цієї святкової ночі залишилася вдома. Каже, попередній досвід закордонного Нового року не надто потішив. Тоді, разом з друзями, обрали для святкової програми екскурсійний тур Угорщиною та Австрією. Зустріли свято у Будапешті, але більшість канікул провели в автобусі.

ХРИСТИНА ЧЕРНЕГА – вважає, що зустрічати Новий рік закордоном не варто

“Кудись їхати з коханою людиною, з друзями, просто самій забронювати готель – це ще можливо. Екскурсійним туром, автобусом – це однозначно ні. Цього року я святкувала вдома, спокійно, в сімейній затишній атмосфері”.

Але і в Україні вистачає курортів. Зима цьогоріч хоч і не надто сніжна, у Карпати, на Буковель на новорічну ніч з’їхалися тисячі. Серед них – тернополянка Олена. Аби зекономити, дівчина вже другий рік поспіль працює у святкові дні інструктором для лижників. Тому курортне святкування їй обходиться не надто дорого.

ОЛЕНА ЦІЦЮРА, зустрічала Новий рік на Буковелі

“Новий рік, коли лунала 12 година, я була на даху першого паркінгу, там були гарні феєрверки, потім спустились вниз і вже продовжили святкувати».

Хоч, здебільшого, заробляють тернополяни не багато, Новий рік все ж хотіли зустріти у розкоші та екзотиці. Тому найпопулярнішими в туристичних агенствах міста на новорічно-різдвяні свята були не найближча Європа, а подорожі у теплі краї.

ІРИНА  ГОЛОВАЦЬКА, туристичний менеджер

“Екскурсійні тури і відпочинкові  – пляж, море, а найпопулярніші країни були – Єгипет та Дубаі “(12с)

Найдорожчими, кажуть турагенти, були тури на Мальдіви, а найекономнішими – екскурсії до Чехії та Польщі.

залишіть коментар