Тернопільська облрада висловила недовіру губернатору

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2014 о 19:37    623 переглядів

Недовіру голові Тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну вже вдруге висловила обласна рада. Відповідне рішення депутати прийняли на позачерговій сесії 25 січня. Голосування було таємним, за допомогою бюлетенів.

МИХАЙЛО ТИМОШИК, голова лічильної комісії:

«Кількість голосів, поданих за висловлення недовіри голові Тернопільської обласної державної адміністрації Хоптяну Валентину Антоновичу –  81»

Відтак, за висловлення недовіри проголосувало 2/3 депутатів. А це, відповідно до чинного законодавства, пояснюють обранці, зобов’язує Президента підписати указ про звільнення губернатора з посади. До слова, крім депутатів, на сесію прийшли і пересічні тернополяни. Рішення депутатів люди зустріли схвально:

«Молодці! Молодці! Молодці!»

Серед іншого, на сесії обранці також визнали Народну Раду органом, уповноваженим представляти інтереси народу, сформували виконком облради та створили Загін народної самооборони.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Основні завдання загону будуть полягати у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захист життя та здоров’я громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань».

Керувати новоствореним загоном призначили голову обласної організації Спілки Офіцерів України Олександра Варакуту.

ОЛЕКСАНДР ВАРАКУТА, керівник Загону народної самооборони:

«Там будуть працівники громадських організацій, ветерани Афганістану, чорнобильці, Спілка офіцерів, козацтво, в тому числі».

Також депутати підготували звернення до Міністра внутрішніх справ та начальника обласної міліції.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Просимо вас надати наступну інформацію: хто віддав наказ про дислокацію спецпідрозділів, причини, завдання, котрі ставляться перед цими спецпідрозділами. А також надати інформацію про кількісний та персональний склад співробітників спецпідрозділів, котрі передислоковані до Києва».

Виступили депутати і з вимогою повернути на Тернопільщину бійців «Беркуту» та інших силовиків, передислокованих у Київ. Крім того, обранці проголосували за визнання недійсними на території області законів, прийнятих Верховною Радою 16 січня, та за заборону тут Компартії та Партії регіонів. До слова, схоже рішення ухвалила і міська рада.

залишіть коментар