Тернопільську облраду викликали до суду

Автор:     Опубліковано: 29 Січня 2014 о 19:38    467 переглядів

Питання прийнятих суботніх рішень Тернопільською обласною радою сьогодні розглядав Тернопільський окружний адміністративний суд. Чимала громада зібралась як і під стінами, так і у самій будівлі в очікуванні справедливого рішення Феміди. Детальніше у сюжеті.

На сесії обласної ради у суботу, депутати прийняли чимало рішень, які зараз оскаржує Феміда. Учасник суботнього голосування у білому домі, розповідає, якими саме ухвалами зацікавились у суді.

ІГОР БАКОНЬ, депутат Тернопільської обласної ради:

  «Ми підтримали Народну Раду в Києві. Висловили недовіру голові адміністрації Хоптяну, це було більше 2/3 голосів. Автоматично, згідно Конституції України, він мав би піти у відставку. Також була заборона «комуністичної партії» – функціонування на території області і заборона «партії регіонів». Ну і створення Самооборони ».

Громада, під залами засідань суду в очікуванні рішення Феміди молилася.

ВОЛОДИМИР, активіст:

 «Я прийшов народ підтримати. Щоб рішення суду було таке, як народ вимагає цього».

МИРОСЛАВ, активіст:

 «Люди борються за майбутнє. За краще життя. Щоб і пенсії і зарплати були і діти були забезпечені, і так далі. Так що судді повинні бути наші. А судді повинні займатися крадіжками, гвалтуваннями, розбій різний ».

Як стало відомо нашій знімальній групі, питання про недовіру до губернатора області Валентина Хоптяна суд розглядатиме завтра. А про те, які рішення прийме Феміда стосовно обласної ради, у наступних випусках новин.

залишіть коментар