Тернопільський футбол пообіцяли вдосконалити

Автор:     Опубліковано: 30 Січня 2014 о 19:10    414 переглядів

Нового голову Тернопільської міської Федерації футболу обрали вчора на звітно-виборчій конференції. Посаду очолив, як і 4 роки тому, Ігор Підгайний. Проте, у нього з’явився молодий та амбітний конкурент з своїми поглядами на тернопільський футбол. Детальніше –  у сюжеті.

На звітно-виборчій конференції Тернопільської міської Федерації футболу Ігор Підгайний розповів як розвивався цей вид спорту впродовж 4 років. На думку його конкурента – Дмитра Андріїшина потрібно змінювати підхід до цього виду спорту, аматорського футболу зокрема. За його словами, наразі любителі поганяти м’яча не відчувають підтримки. І запропонував наступне.

ДМИТРО АНДРІЄШИН, кандидат на посаду голови Тернопільської міської Федерації футболу:

 «Ми вже маємо 30 команд, які готові грати на першість міста регулярно в чемпіонаті. Так, проходить чемпіонат. Тобто, команди обмінюються, є дві групи. Прошу вас довіритися і ми все прикладемо, з моєю новою командою, якщо мені це вдасться, бо є люди які це хочуть і яким це цікаво займатися, оновити. Якісь нові проекти, нові ідеї реалізувати в життя».

Проте із 30 присутніх на конференції більшість віддали свої  голоси за попереднього очільника Федерації.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу:

 «Обрання голови Федерації. За Підгайного проголосувало 25».

ІГОР ПІДГАЙНИЙ, голова Тернопільської міської Федерації футболу:

  «Я обіцяю виправити всі ці зауваження і помилки. Працювати в тому напрямку – по розвитку футболу в нашому місті. І разом з новообраним виконавчим комітетом, разом з тими людьми, які прийдуть у Федерацію з своїми пропозиціями, з своїми новими думками і т.д. Я готовий всіх вислухати і завжди йти назустріч».

Також, Ігор Підгайний пообіцяв приділити увагу футбольним полям міста та їх удосконаленню з новопризначеними заступниками та членами виконавчого комітету Федерації.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, голова Тернопільської обласної Федерації футболу:

 «Я вірю в те, що ви зараз оберете собі нормальних, хороших, ініціативних заступників і членів виконкому. І таким чином Федерація буде працювати хоть трохи по-новому».

Новообраний Ігор Підгайний запропонував своєму візаві посаду другого заступника голови Тернопільської міської Федерації футболу. Проте Дмитро Андріїшин, зважаючи на власні переконання, від посади відмовився.

залишіть коментар