Тернополян відправляють в Київ

Автор:     Опубліковано: 20 Січня 2014 о 19:19    314 переглядів

Організовані групи людей сьогодні виїжджали до столиці з головної площі Тернополя. Що стало поштовхом того, що містяни покинути роботу та домівки і вирушили в «гарячу точку» України, знають наші кореспонденти.

Тиждень для тернопільського Євромайдану розпочався із формування списку охочих поїхати у столицю. Проводили його у наметі оргкомітету, на головній площі міста. Після чого відправлятимуть укомплектовані автобуси.

ЛАРИСА СЕМЧИШИН, член оргкомітету Тернопільського Євромайдану

«Тільки буде укомплектований автобус, зразу він відправляється і формується наступний автобус. В першу чергу треба щоб всі були тепло одягнуті та мали теплі речі із собою. В автобусі координатор все скаже, дасть номер телефону, куди підійти».

Тернополяни переконують, що їхати у столицю їх змусили вчорашні події у Києві, а тому вони не можуть сидіти вдома і змушені вирушати на підтримку.

МИХАЙЛО ІВАНЕНКО, бажаючий поїхати у Київ

«Якщо сидіти вдома, то хто буде формувати. Якщо вийде день-два, потім поїхати назад, потім знову вернутися. Скільки будуть мої товариші там, скільки буде потрібна підтримка ми будемо їздити постійно».

Ті, хто з певних причин не може поїхати в Київ  приходять на тернопільський Євромайдан в знак підтримки та солідарності.

БОРИС РУДИЙ, не в змозі поїхати у Київ

«Хто може – їде, хто не може не їде. Я б із задоволенням поїхав, але маю проблеми.

Дорогу до Києва та назад оплачує оргкомітет із пожертв, які збирають на Театральному майдані.

залишіть коментар