Тернополян закликають молитися за Україну

Автор:     Опубліковано: 30 Січня 2014 о 19:11    621 переглядів

Небайдужі віряни, незалежно від конфесій, щодня моляться за мир в Україні. На спільні молебені у храмах люди приходять щодня. В Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, що у Тернополі, розповідають: спеціальні відправи проходять після кожного богослужіння.

АНДРІЙ ЯНІШЕВСЬКИЙ, сотрудник Архикатедрального собору Тернополя:

«Митрополит Кир Василій видав таке розпорядження, щоби по всіх парафіях української греко-католицької церкви після завершення служби Божої, кожної, священики молилися три рази «Отче наш» і три рази «Богородице Діво» в наміренні за врегулювання всіх питань в державі, за добру долю для нашого українського народу, і також по парафіях щоби були організовані чування».

Чування у Катедрі відбуваються щодня після вечірньої служби о 18 годині. Також, каже отець Андрій Янішевський, за український народ безперервно моляться і братства.

Подібне вирішив і Священний Синод української православної церкви Київського патріархату. Тут навіть ввели додаткову молитву, яку священики читають після кожної Літургії.

НЕСТОР, Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький (УПЦ Київського Патріархату):

«Було додано особливе прохання на потрійних ектеніях підчас звершення божественних літургій, а також є прийнято текст окремої ще молитви за Україну, дуже гарний такий, поширений текст. Тобто, церква постійно молиться за те, щоб припинилося кровопролиття і за те, щоб нарешті відбулося порозуміння між владою і народом. І народ, який прагне захистити свої права, отримав все те, чого він прагне».

Знайти текст молитви, каже владика Нестор, можуть усі охочі. Розміщений він на офіційному сайті Української Православної Церкви Київського Патріархату.

залишіть коментар