Тернополян запевнили, що обласна міліція з народом

Автор:     Опубліковано: 23 Січня 2014 о 19:35    260 переглядів

Тернополяни запитали в місцевих міліціонерів, чи ті хочуть їхати в столицю калічити людей. Їх було небагато, але запалу вистачило б на тисячі. Молоді, активні та розлючені тернополяни прийшли під стіни обласної міліції, щоб запитати, чи вона з народом і з ким буде, коли введуть надзвичайний стан.

ВОЛОДИМИР ОКАРИНСЬКИЙ, учасник акції:

«Мене ще також цікавить, чому з’їжджаються сюди, за різними інформаціями, представники міліції з районів. Чому виїхали вже кілька автобусів з частини внутрішніх військ на Київ? Чи вони будуть стріляти, бити народ? І чи вони будуть виконувати Конституцію України, що головним джерелом влади в Україні є народ, що не допускається звуження природних прав людини? Чи вони будуть виконувати злочинні накази. Їх народ утримує за зарплату, чи вони виконують розпорядження злочинцяміністра, злочинця-президента і інших злочинців, які зараз при владі?»

Правоохоронець, який вийшов до людей, спершу намагався пояснити їм, що в них незаконна акція, бо не була подана заявка на її проведення. Але громада відразу пішла у словесний наступ.

– «Народ України – єдине джерело влади. Ми платимо вашу заробітну плату, ми будемо вимагати, щоб ви довели нам: хто, де і що. Хто що робить із тих людей, яким ми платимо тут. Коли посадова особа видає злочинні накази, переступаючи закон і Конституцію…»

– «Мені  про такі злочинні накази нічого не відомо. Ні один працівник міліції в Тернопільській області не отримував злочинного наказу…Згідно статті 39 Конституції України, громадяни мають право на мирні зібрання …».

– «Я не питаю в вас свого права. Я ним скористався. Я питаю, ви то це розумієте? Де ми знаходимся, яка система координат зараз? А ви в теплі сидите. А ви не будете в теплі сидіти завтра, не будете завтра в теплі сидіти».

– «Чому ви не станете на сторону народу, поясніть, будь ласка, людям».

– «Я стою біля вас. Які до нас претензії?».

 – «Ваш міністр на часі є нелегітимним. Він переступив закон».

– «Ну, це ваша думка. Може, в когось є інша думка».

Вислухавши скарги, правоохоронець відпросився у людей зайти в будівлю. Люди супроводжували його криками «ганьба». А за якусь хвилину вийшов начальник міліції громадської безпеки області Василь Облещук. Який ось уже кілька днів виправдовує правоохоронців Тернопільщини перед людьми.

«– Ви виконуєте накази міністра Захарченка?»

«– Да, накази підписуються міністром».

«- Ви визнаєте його своїм міністром?»

«– Так визнаємо. Ви маєте право не виконувати злочинні накази!»

 «–Злочинні накази ніхто ніколи не виконує і  я думаю, виконувати не буде».

«Ви будете з народом, коли вам скажуть бити народ чи ви будете зі своїм Захарченком? – ось одне просте питання до вас і до цієї структури».

«Міліція була, є і завжди буде з народом. Бити ніхто не буде».

Така відповідь трохи згладила ситуацію. І вигуки «ганьба» змінилися добрішими.

«Будьте з нами!»

залишіть коментар