Тернополянам не вдалося зустрітися з головним міліціонером області

Автор:     Опубліковано: 21 Січня 2014 о 19:21    474 переглядів

Тернополяни прийшли на зустріч з депутатами під стіни обласної міліції, щоб почути від головного правоохоронця відповіді на ряд запитань. Віктор Сак до людей не вийшов, бо по роботі перебуває у Києві. Так пояснив відсутність головного міліціонера області, його заступник. Якому й випало відповідати на запитання депутата.

МАРІЯ ЧАШКА, депутат Тернопільської обласної ради:

«Скажіть, будь ласка, чи будете ви відправляти, якщо така вказівка вам поступить, правоохоронців, беркут, військових, призовників чи кого би там не було у Київ?».

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВС в Тернопільській області:

«Працівники міліції, беркут в дислокації Тернопільського гарнізону».

Також люди вимагали від правоохоронців гарантій, що тернопільська  міліція не буде виконувати злочинні накази.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВС в Тернопільській області:

«Міліція злочинних вказівок не виконувала і не буде виконувати. Але будемо діяти в правовому полі. Є в нас Конституція, є в нас закон, який ми будемо виконувати».

Ці пояснення людей не задовольнили і вони вимагали у заступника зателефонувати до Віктора Сака. Але Василь Облещук пояснив, що керівник у Києві на нараді. І запропонував депутатам прийти до начальника управління на прийом та отримати усі відповіді. Обранці ж у свою чергу запросили Віктора Сака «у гості до себе» на сесію обласною ради.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

«І там дав відповідь на питання чи буде він виконувати злочинні накази Міністерства внутрішніх справ в тому, щоб протиставлятись і перешкоджати акціям протесту учасників Євромайдану. Друге чи планує він вдаватися до акцій примусу по відношенню до людей, котрі беруть участь у акціях протесту. Третє чи він планує і чи плануються передислокації, відрядження службовців внутрішніх військ, а також Управління внутрішніх справ в Тернопільській області до міста Києва».

Прийти послухати ці відповіді Степан Барна закликав і присутніх на зустрічі тернополян. Зазначивши, якщо головний міліціонер не вислухає людей в обласній раді, то вони прийдуть до нього в кабінет.

 

залишіть коментар