Тернополяни зустрічатимуть Новий рік і на Майдані

Автор:     Опубліковано: 8 Січня 2014 о 17:40    271 переглядів

Провести новорічну ніч городяни можуть і на Майдані. За словами молодіжного міського голови Тернополя Любомира Шимківа, на Театральній площі зберуться, щоб відчути єднання з іншими майданами по всій Україні, де вже близько місяця люди стоять заради спільної мети.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова Тернополя:

«Воно, напевно що, вже символічно тим, що місяць пройшов, і місяць ми стояли. То вже не зустріти Новий рік всім разом на майдані – це вже було би якось неправильно, по-перше. По-друге – це якась така солідарність зі всіма майданами».

За словами Любомира Шимківа, святкова програма розпочнеться з 22-ї години. До опівночі для тернополян виступатиме Володимир Вермінський. Пізніше – молодіжний гурт, назву якого поки що тримають в секреті.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова Тернополя:

«Загалом, планується так, що до 12 програма більше для старшої аудиторії. Після 12 – програма для молоді, тому що ми орієнтуємся, що десь після 12 якраз всі приходять під ялинку. Вже зустрівши Новий рік вдома, всі приходять в Центр».

У Києві тим часом планують встановити світовий рекорд з максимальної кількості людей, які одночасно виконуватимуть державний гімн. Можливо, каже Любомир Шимків, на екран на Театральному майдані виведуть пряму трансляцію того, що відбуватиметься у столиці. Також у новорічну ніч тернополянам планують влаштувати перегляд звернень народу до Президента, записаних у Києві. 

залишіть коментар