Традиційне недільне віче провели під стінами ОДА

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2014 о 19:40    539 переглядів

Цього разу народне віче зібрали біля будівлі облдержадміністрації. Насамперед депутати ознайомили людей з рішеннями позачергової сесії обласної ради, яка відбулася напередодні. Закликали тернополян також приєднуватися до новоствореного Загону народної самооборони. Основна ж ціль зібрання і надалі залишається та сама – мобілізація людей на Київ.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова Штабу національного спротиву:  

«Ми зараз дякуємо всім тернополянам. Ми зараз маємо дуже багато речей , тому що, ви бачите, холод. В нас просили і шкарпетки, і рукавиці, і шапки. Ото все це – дякуємо вам, все це є. Ми відсилаємо на Київ і люди їдуть».

До слова, у неділю минуло 25 років з часу заснування Тернопільської філії Гельсінської Спілки. Відтак, її члени виступили перед громадою і провели паралель між діяльністю спілки та подіями, які зараз відбуваються у країні.

РОМАН СИДЯГА, громадський діяч, член Української Гельсінської Спілки:

«Одна із тих організацій, яка зорганізувалася для того, щоби повести зорганізовану боротьбу у тих нелегальних умовах і того тоталітарного режиму. Але в той час йшло питання, як бути дальше. Бути дальше рабами, чи, все-таки, стати людиною з гідністю».

Недільне віче, не зважаючи на мороз, зібрало під стінами Білого дому чимало тернополян. Люди запевняють, що вірять у перемогу. 

п. Галина:

«Боремся за Україну. За нашу волю, за наше щастя, за наші рівні права».

п. Ярослав:

«Ми віримо в те, що Україна в дійсності буде вільною, щасливою, і заможною. І люди будуть вільні і матимуть право все сказати».

Здебільшого, на недільному віче були присутні люди середнього та старшого віку. Відтак, активісти закликали приєднуватися до них і молодь, яка не поїхала у Київ.  

 

залишіть коментар