У «Ниви» й досі фінансові проблеми

Автор:     Опубліковано: 14 Січня 2014 о 19:07    322 переглядів

Фінансові проблеми футбольного клубу «Нива» не повинні вплинути на цілісність команди. Принаймні так вважає керівництво і тренерський штаб. Як вирішуватимуть ситуацію з грошима, та коли гравці клубу все ж отримають зароблене – далі у сюжеті.

Вже більше трьох місяців гравці «Ниви» не отримують грошей за зіграні ними матчі у першому колі чемпіонату. Як зазначив головний тренер команди, наразі футболісти живуть лише обіцянками.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (м.Тернопіль):

 «Ми вже обіцяли футболістам, що з ними розрахуються. Ті борги які є, сам губернатор обіцяв, вони були присутні футболісти на цій зустрічі. Вчора ми знову зустрічались і він сказав, що до 20 січня, коли команда планує зібратись, борги будуть виплачені».

Почесний президент футбольного клубу Валентин Хоптян запевнив, що фінансова складова команди вирішується. І наголосив на тому, що «Ниві» потрібен стабільний спонсор, щоб надалі уникнути таких проблем.

ВАЛЕНТИН ХОПТЯН, почесний президент ФК «Нива» (м.Тернопіль):

«Нам потрібно було би мати так як ведучі клуби нашої держави одного справжнього, потужного. Поки що в команди є, на жаль, можливо, і не на жаль, але можливо на жаль, тому що не завжди вчасно вдається вирішувати фінансування. Але воно вирішується. І ті питання які є вони обов’язково будуть вирішені».

Нагадаємо, що з чемпіонату першої ліги, через фінансові проблеми, знялася команда «Буковина». Ігор Яворський сподівається, що його клуб не повторить успіхів чернівецьких футболістів.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (м.Тернопіль):

 «Будем надіятись на те, що футбольний клуб «Нива» буде дальше жити. Я вам скажу, що футбольний клуб «Нива» завжди жив з великими труднощами. Завжди. І коли «Буковина» знімалась і казала що вона не має коштів, то ми живем цілий час так».

Як зазначив Ігор Яворський, працюватиме на благо своєї команди поки що і без фінансової підтримки. У своїй роботі головний тренер має принципові позиції.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (м.Тернопіль):

«Ми не хочем плакати в жилетку. Чому? Тому, що коли починає плакати тренер, що нам не виплачують зарплату, а результату нема, то всі думають, що він скидає свої огріхи, свої помилки на те, що не виплачують заробітну плату. Тому принцип моєї роботи дуже простий. Він заключається в наступному, що я працюю і не плачу. Є гроші, нема грошей – ми працюємо».

За словами Ігоря Яворського, якщо 20 січня фінансова складова команди не вирішиться, то «Нива» замість тренувальних зборів у Криму, проведе їх вдома.

залишіть коментар