У ПК «Березіль» відбувся ХІХ фестиваль «Повір у себе»

Автор:     Опубліковано: 15 Січня 2014 о 19:06    588 переглядів

З піснями, танцями, гумористичними номерами та новорічною виставою для дітей з обмеженими можливостями відбувся 19-й фестиваль дитячої творчості «Повір у себе». Участь у заході взяли й самі вихованці спеціалізованих шкіл. Детальніше дивіться далі.

Вперше на великій сцені співала пісню учасниця цьогорічного фестивалю дитячої творчості «Повір у себе» Валерія. Не соромилася продемонструвати свій талант і нашій знімальній групи.

ВАЛЕРІЯ, учасниця ХІХ фестивалю дитячої творчості «Повір у себе»:

«Тишком нишком зникне осінь закружляє білий сніг. В гості нас зима запросить святкувати Новий рік».

НАЗАР, учасник ХІХ фестивалю дитячої творчості «Повір у себе»:

 «Білим-білим-білим землю замело, щоб усім на світі радісно було».

За 19 років фестивалю «Повір у себе» діти з обмеженими можливостями продемонстрували чимало своїх талантів. Фестиваль дав чималий поштовх у житті кожного, хто хоч раз брав участь у ньому.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Сьогоднішнє дійство є унікальним, тому що для багатьох людей з обмеженими можливостями, творчість є унікальною, а для багатьох – єдиною можливістю спілкування з світом. Можливістю показати свій внутрішній світ, показати свої почуття, свої емоції. Більшість дітей, більшість юнацтва, які мають обмежені можливості вони є талановитими і творчими людьми. Але вони потребують допомоги, підтримки. Можливо навіть треба їх підштовхнути, щоб вони змогли повірити в себе і в свої сили».

По завершенні театралізованого дійства, усі присутні палацу культури «Березіль» отримали солодощі.

залишіть коментар