У Тернополі і жінки готові боротись на столичному Майдані

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2014 о 12:27    349 переглядів

 

Попри прохання жінок залишатись вдома та  берегти себе від можливих сутичок у столиці – відважних тернополянок не зупинити. З самого ранку їх десятки біля місцевого намету, де записують у волонтери. Кажуть, вміють усе,  та готові допомагати чим можуть

 Дві подруги Оксана та Галина вже у волонтери записались. Розповідають, на майдан їдуть не вперше. Кажуть, там готові братись за будь-яку роботу.

ОКСАНА

« В мене двоє дітей вдома і я їду відстоювати їхнє майбутнє, я вже була там, працювала волонтером, їду і зараз, як волонтер, по крайній мірі канапки мастити і чай розносити не важко»

ГАЛИНА

« Дуже хорошу фразу почула вчора, просто не можу по-інакшому відреагувати – краще боятися там, ніж бути героєм перед телевізором(переб)куди треба, можу і рани перевязувати і канапки мастити, все можу»

Проте більшість до прохання залишатись вдома дослухається. Кому їхати здоров’я не дозволяє, а хто боїться потрапити під кулі. Проте і в Тернополі не сидять склавши руки.

 

« Хотіла би їхати, але здоров’я не дозволяє, я колюся, на таблетках, я з охотою, плачу коли дивлюся і весь час тут на майдані»

« На жаль ні, страшнувато трохи, хочемо так допомогти поки, як можемо»

Ті ж кого Майдан справді потребує кажуть – сміливих жінок в нас вистачає, розуміють, що таких «амазонок» не зупинять, але дуже просять таки берегти себе.

« То в кожного є своя воля, як можна заборонити, якщо людина хоче їхати, і хоче підтримати, то вона поїде»

« Залежно яка там ситуація, протягом тих днів там же пекло твориться, які дівчата, які жінки можуть бути, мужчин потрібно, дорослих»

 Ті ж хто списки з бажаючими їхати складають кажуть, декому таки доводиться відмовляти, бо часто підходять і бабусі, і зовсім молоді дівчата.

ЛЮБОВ РУДА, складає списки волонтерів:

 « Жінок дуже багато приходить, дуже багато, хочуть їхати як молоді, так і старші жінки(переб) жінок беруть тільки медиків, ну і хто ще готовий на кухню беруть допомагати, ну і  якщо вони готові бути в рядах з мужчинами, а так не беруть»

Редакція телеканалу ІНТБ, де серед журналістів – дівчат переважаюча більшість, наголошуєм – розуміємо вашу відвагу, але пам’ятатйте, що ми мами, сестри та чиїсь кохані, бережімось!

залишіть коментар