У Тернополі на дитячому святі провели благодійний аукціон

Автор:     Опубліковано: 8 Січня 2014 о 17:42    344 переглядів

В одному із розважальних закладів міста наймолодші тернополяни мали можливість відсвяткувати дитячий Новий рік. Розважали дітлахів спеціально запрошені аніматори, Дід Мороз та Снігурочка. До речі, проводилося таке дійство безоплатно, а тому всі батьки мали можливість зробити свято для свої чад.

МАКСИМ МАРИНОВСЬКИЙ, організатор свята

«Ми вирішили організувати це свято для дітей. Не тільки дорослі мають мати Новий рік, але і діти. Тому ми першою задачею вирішили зробити свято Нового року, щоб вони вже змалечку відчували, що це свято. Тому ми започаткували і надалі будемо проводити щороку Новий рік».

Пан Олег розповідає, завітав на свято разом із дочкою та її подругою. Каже, у місті таких свят для дітей не вистачає. А малечі перш за все потрібне спілкування.

ОЛЕГ, тернополянин

«Сподобалося, багато конкурсів, ялинка, атмосфера дуже хороша. Місце затишне і спокійне. Дуже чудове. Це зацікавлює дітей, дає можливість спілкуватися одне з одним. Бути добрішим одне до одного. Любе спілкування дітей – це тільки плюс для них».

Окрім новорічної програми на святі також організували благодійний аукціон для того, щоб виручені кошти передати одному з тернопільських дитячих будинків.

МАКСИМ МАРИНОВСЬКИЙ, організатор свята

«Буде в нас благодійний аукціон. На якому будемо продавати роботи дітей з вадами та дітей, які навчаються у школі мистецтв. Згодом ми ці гроші збираємось передати. Є на даний момент 18 робіт нам надали».

До слова, зібрали на благодійному аукціоні 1300 гривень. Куди саме будуть перераховані кошти організатори ще не вирішили, проте запевняють, що прозвітують про ці гроші в соціальних мережах.

залишіть коментар