У Тернополі оголосили полювання на п’яних водіїв

Автор:     Опубліковано: 10 Січня 2014 о 19:08    337 переглядів

Нетверезих водіїв шукають державтоінспектори Тернопільщини. З 10 по 20 січня в нашій області триває профілактична акція «П’яний водій – злочинець». На перше полювання вийшов і наш Тарас Бурак.

Навіть якщо водій не порушує правил дорожнього руху, його можуть зупинити інспектори, щоб перевірити: вживав він алкоголь чи ні. Тернопільські патрульні розповіли, як працюють на автошляхах міста.

ВОЛОДИМИР КМЕТЬ, інспектор ДПС у Тернополі:

 «Зупиняємо автомобілі, перевіряємо їх на факт вживання спиртних напоїв. Якщо підтверджується – документуємо матеріали. І водій буде нести відповідальність згідно чинного законодавства».

Під приціл дорожнього патруля потрапив і народний артист України Григорій Драпак. І хоч гуморист не вживав спиртного, перед тим як сісти за кермо, зізнається, що раніше міг собі таке дозволити.

ГРИГОРІЙ ДРАПАК, народний артист України:

 «Колись собі дозволяли сісти на підпитку за кермо? – Ну а як же. Ну, було. Але мене не ловили. Зараз це принципово – табу. Було, всі ми грішні. Тим більше зараз дуже дорого тих 100 грам обходиться».

Посилено шукатимуть п’яних водіїв, протягом десяти днів, інспектори  на «особливих» автошляхах.

МИКОЛА ІГНАТЧЕНКО, інспектор профілактичної роботи УДАІ в області:

 «Під час відпрацювання даних заходів будуть працювати патрулі ДАІ, які будуть наближуватися до розважальних, нічних закладів».

Як зазначив Микола Ігнатченко, у 2013 п’яні водії стали учасниками більш як шістдесяти аварій. Вже цього року в області  спіймали більше двох десятків кермувальників «під мухою». На щастя,  обійшлося без ДТП.

залишіть коментар