В знак жалоби у Тернополі відміняють розважальні заходи

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2014 о 12:29    207 переглядів

У одному з центральних барів міста клієнти сидять в тиші. Музика тут не грає – в знак жалоби за тими, хто загинув у Києві. А в одному із залів проектор показує в прямому ефірі те, що відбувається у столиці. У закладі розповідають: відмінили також і деякі концерти.

ОКСАНА МУЗИКА, адміністратор одного з арт-барів:

«Мав бути концерт, він відмінений, і в суботу мав бути грандіозний концерт групи «Гич», на який були розкуплені багато білетів. Квитки повернені, до людей передзвонили. І такі заходи в нас відмінені».

Зміни в графіку заходів відбулися і в палаці культури «Березіль». 22 січня тут відмінили звіт художніх колективів і аматорів народного мистецтва, присвячений Дню Соборності. Натомість, так звані «комерційні» концерти таки відбудуться – скасувати їх можуть лише організатори.

ОЛЕГ СЛОБОДЯНЮК, директор ПК «Березіль» ім. Леся Курбаса:

«В нас ніяких заходів не проходить. Найближчий захід – це концерт «Х-фактра» 25 січня, в суботу має відбутися. Це звичайний комерційний концерт, він відмінятися не буде, тим більше, на нього продані всі квитки. Інші заходи проводяться в плановому режимі».

Відмовитися від проведення розважальних заходів закликають і тернопільські клуби. Таке звернення до їх власників, арт-директорів, ді-джеїв та інших працівників оприлюднив у одній із соцмереж тернопільський шоумен Сергій Фалендиш.

СЕРГІЙ ФАЛЕНДИШ, шоумен:

«Які можуть зараз бути танці? Я закликаю вас пом’янути тих людей, які загинули. Трауром і просто не працювати. Будьте толерантними до тих людей, які відвойовують і зараз, можна сказати, захищають честь нашої держави». 

До слова, в знак жалоби у кількох нічних клубах міста вечірки – відмінили.

залишіть коментар