Вимушених канікул у Тернополі наразі не буде

Автор:     Опубліковано: 31 Січня 2014 о 19:15    269 переглядів

Непередбачуваних канікул тернопільським школярам очікувати наразі не варто. Хоч і мороз добряче пощипує, навчальні заклади, поки що, не припинятимуть навчальний процес. В окремих дошкільних та загальноосвітніх закладах України через різке похолодання призупинили навчання до настання більш теплішої погоди. В Тернополі, спеціально-створена комісія, не вважає доцільним відправляти учнів на вимушені канікули.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

 «В Тернополі діє надзвичайна протиепідеміологічна комісія в склад якої включені лікарі, включені представники галузі освіти, і включені працівники санітарноепідеміологічної служби. Сьогодні ми зустрічалися і в такому робочому порядку обговорили питання. Поки що, загрози суттєвої здоров’ю наших дітей немає ».

Також, за словами Леоніда Бицюри, комісія врахувала прогнози гідрометеорологів, які обіцяють на початок лютого незначне потепління. Проте, може бути і навпаки.

ЛЕОНІД БИЦЮРА, заступник міського голови Тернополя:

 «Вразі, якщо погодні умови кардинально зміняться і ми будемо бачити, що подальше відвідування школярами шкіл, або дитсадків буде становити для них загрозу, або підвищить ризик захворюваності на гострі респіраторні захворювання, інші хвороби. То ми будемо приймати рішення, щодо закриття навчальних закладів на певний період».

залишіть коментар