З початку року в області трапилося вже 15 пожеж. Є жертви

Автор:     Опубліковано: 9 Січня 2014 о 19:10    523 переглядів

В Україні новорічні та різдвяні свята знаменуються тривалими застіллями. Такі гуляння, зазвичай, призводять до небажаних наслідків та закінчуються в лікарнях. Проте у 2014 медики на свята мали змогу відпочити.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар міської лікарні швидкої допомоги

«Кількість звернень в лікарню швидкої допомоги, в цьому році, значно зменшилася в порівнянні з попередніми роками. Якщо попередні роки ми мали під час різдвяних святкувань та новорічних ми мали різні випадки, пов’язані із травматизмом, із зловживанням алкоголю, то в цьому році у нас мало хворих (перебивка) Найбільше хворих звернулося до нас в лікарню із простудними захворюваннями».

Як зазначив Ярослав Чайківський, сьогодні у лікарні швидкої допомоги перебуває 198 хворих. Такі показники для періоду зимових канікул є низькими.

Якщо для медиків 2014 розпочався, на диво, спокійно, то державтоінспектори його зустріли традиційно. Як зазвичай, у новорічно-різдвяний період кількість дорожньо-транспортних пригод зменшилася. На свята водії переважно допускали дрібні порушення правил. Але все ж без смерті на тернопільських дорогах не обійшлося. Під колесами авто у місті Хоростків, Гусятинського району загинув чоловік 1981 року народження.

Правоохоронці також повідомляють, що резонансних злочинів та правопорушень не фіксували. Поблизу ялинки і в місцях проведення масових гулянь за порядком стежать більше 260-ти міліціонерів. Від петард і феєрверків, через які часто травмуються люди, у новорічну ніч не постраждав ніхто.

Щедрим став новий 2014 рік і на пожежі. Лише за останні дві доби на Тернопільщині горіло 7 разів. Внаслідок однієї з таких пригод постраждав чоловік.

СЕРГІЙ ДАНІЛІН, керівник прес-служби ДСНС в Тернопільській області

«7 січня в селі Жабиня Зборівського району, в кімнаті житлового будинку виникла пожежа, внаслідок якої отримав травми, а саме – отруївся продуктами горіння громадянин 47-го року, який був шпиталізований в районну лікарню. Ймовірна причина пожежі – необережність підчас паління».

За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в області трапилося 15 пожеж. Одну людину врятувати не вдалося.

залишіть коментар