Затриманого тернополянина Івана Кізюка вже чекають вдома

Автор:     Опубліковано: 28 Січня 2014 о 19:21    617 переглядів

 

 

Вже на волі, але ще не вдома. Затриманого еменківця з Тернополя Івана Кізюка таки випустили під зобов’язання не покидати межі міста прописки.

Його затримали через те, що був у касці, а вже на суді інкримінували носіння зброї, палиць та вибухових сумішей. Прокурори просили суддю назначити міру покарання до 15 років. Справа тернополянина Івана Кізюка, якого взяли на Інститутській, не перша сфабрикована, кажуть його друзі. За таким же сценарієм засудили понад сотню активістів.

ІВАН КОВАЛИК, голова обласного осередку МНК

“Затримали його за носіння шолому, але вже на самому суді, ну ця справа є такою дуже сфабрикованою, Іван, який був без наплічника – йому приписали, що крім шолому при ньому були ножі, палиці, суміші в скляній пляшці(переб)в принципі зараз будуть тривати слідчі дії. Іван зараз зобов’язаний перед законом, він повинен проживати за пропискою”.

Вимагав негайно звільнити Івана з-під варти та зголосився взяти його на поруки одним з перших міський голова Сергій Надал. У прес-службі мі кради кажуть, наразі хоч такої потреби вже немає, за справою хлопця все одно слідкуватимуть.

КАТЕРИНА КАЛУШ, речник міської ради

” Наш юридичний відділ активно спілкується з його адвокатом, міський голова продовжує заявляти, оскільки зараз такої необхідності немає бо він знаходиться на волі, але якщо буде така необхідність – він готовий і брати участь в судових засіданнях, і брати на особисті поруки і на поруки міської ради загалом”.

Якби справа місцевого еменківця не набула широкого розголосу у соц.мережах – цілком можливий інший фінал, невтішний, від восьми до п’ятнадцяти років за ґратами, каже Катерина Калуш. Тому, активістів, які потрапляють в подібну ситуацію просять одразу звертатись по допомогу до влади міста зателефонувавши на гарячу лінію 1580.

залишіть коментар