Зустрітись з головним міліціонером області – нереально

Автор:     Опубліковано: 23 Січня 2014 о 19:36    270 переглядів

Вже вкотре на головному майдані Тернополя зібралася активна громада, щоб підтримати активістів у Києві. В День Соборності України у центрі міста провели чергове віче. Там побувала і наша знімальна група.

Вже кілька днів поспіль активні громадяни Тернополя намагаються зустрітись із головним міліціонером області. Проте безрезультатно. Як наголосив на зібранні голова страйкового комітету Тернополя, доводиться завжди перебувати в активному пошуку.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова страйкового комітету Тернополя:

 «Ми зараз, власне, є в тому пласті де всі показують своє лице. Одні втікають, одні ховаються. Ми шукали одного Хоптяна – пияка і бандита. Зараз ми вже шукаємо Сака – міліціонера. Який сьогодні виставляв «Альфу» і «Грифон» проти мирних протестувальників. Але він сховався – не вийшов до людей. І це є ганьба такій владі».

Ще вдень чимала громада зібралась під стінами обласної міліції з проханням до правоохоронців перейти на сторону громади.

 «Нам однаково. А ви молоді і ваші діти. В якій вони будуть жити країні? Хлопці, ми будемо молитися за вас».

На заклики громади міліція не відреагувала. За деякий час на майдані провели чергове віче. На зібранні очільник Тернополя наголосив, що Київ відчуває підтримку від нашого міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Сьогодні, ті хто в Києві, дякують вам за вашу допомогу. Дякують за ті ліки, дякують за ті кошти, за ті теплі речі, які отримує Київ від Тернополя. Сьогодні майбутнє України вирішується в Києві. І тільки ті хто не може бути в Києві повинні допомогти тут в Тернополі. Допомогти теплими речами, допомогти грошима, бинтами, медикаментами, всім чим хто може до цього долучитися».

Близько опівночі на виїзді з Тернополя державтоінспекція зупинила щонайменше два мікроавтобуси з людьми, які везли необхідні активістам речі у Києві. Що там відбувалось – далі.

залишіть коментар