Кому вигідні європротести? Теплий одяг, безкоштовний чай та канапки, бочки, біля яких можна погрітися, зробили цьогорічну зиму теплішою для безхатченків. Подробиці – далі у сюжеті.
Пані Романа у місцевому євронаметі збирає та сортує теплий одяг, який відправлять у столицю. Нерідко, бідкається жінка, люди приносять надто зношені куртки і взуття, а то й взагалі літні речі. Вони для протестуючих не згодяться, проте такий одяг не викидають. У місті є ті, кому він потрібний.
п. РОМАНА, волонтер в оргнаметі
«Поношені речі даєм бомжатнікам, он, бачите, скільки «Петрики» написано, то всьо для бідних людей – приходять, ми їм даєм, беруть собі що хочуть».
Приходять не лише по теплі речі. Тут, особливо ближче до пізнього вечора, коли морози стають суворіші, і чаєм гарячим напоять, і нагодують, і навіть полікують, якщо треба буде.
ХРИСТИНА, волонтер в оргнаметі
“Як теплих речей, так чаю, приходять погрітися, ну стараємся помогти, чим можем, медикаментів менше віддаєм, бо на це є потреба більш в Києві, звичайно, коли там вже якийсь випадок, нікому не треба жаліти, ми всі люди і треба один одному допомагати”.
Проте тернопільські активісти наголошують, як і на столичному майдані – п’яних тут не чекають. А серед безхатченків їх, на жаль, більшість. Організатори кажуть, готові допомогти усім, аби не переходили меж адекватної поведінки.
Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Тернополя та області.