АППУ та Антимонопольний комітет Тернопільщини підписали меморандум про співпрацю

Автор:     Опубліковано: 18 Лютого 2014 о 19:59    148 переглядів

Асоціація платників податків та Антимонопольний комітет в області відтепер проводитимуть спільні перевірки, наради, семінари та розгляди справ. Сьогодні вони підписали  меморандум про співпрацю і разом сприятимуть розвитку бізнесу Тернопільщини на засадах здорової економічної конкуренції.

ІВАН КУРНИЦЬКИЙ, голова обласного ТВ Антимонопольного комітету України:

«Якщо буде економічна конкуренція, значить буде і прогрес у всіх діяльностях нашого економічного бізнесу, тому ми сьогодні десь вбачаємо таку співпрацю з Асоціацією платників податків».

Подібні меморандуми Асоціація уже раніше підписала з виконавчою владою, з Міністерством доходів і зборів, з громадськими організаціями. Тепер ця співпраця поширилася ще й на Антимонопольний комітет.

ЯРОСЛАВ КАРПИК, голова Ради ТВ АППУ в області:

«Головна мета і завдання нашої Асоціації – це зробити нормальний, хороший клімат для процвітання, для розвитку підприємництва і разом з тим, в деякій мірі, захистити може від того, щоб контролюючі органи, вони може не завжди об’єктивні, і дати хороший хід нашому співробітництву між Антимонопольним комітетом і Асоціацією платників податків».

Нагадаємо, Асоціація платників податків в області працює уже третій рік.  Її основне завдання – це  допомога та роз’яснення норм законодавства підприємцям.  За річними підсумками діяльності Територіальне відділення Тернопільщини посіло третє місце серед відділень Асоціації зі всієї України.

 

залишіть коментар