Боротися зі снігом на дорогах Тернополя техніка готова

Автор:     Опубліковано: 6 Лютого 2014 о 19:59    588 переглядів

Попри те, що за останні дні Тернопіль засніжило, зберігати порядок на автошляхах обласного центру поки вдається. До теперішньої зими, зважаючи на досвід минулорічної боротьби з опадами, відповідні служби підготувалися заздалегідь. В цьому нашу знімальну групу запевнили у відділі технагляду міськради. Наприкінці січня цього року, коли Тернопільщину, обласний центр зокрема, почало замітати снігом, у місті ввели обмеження на в’їзд вантажівок, щоб не ускладнювати рух транспорту. Також, щоб нормально очистити дороги від опадів, каже головний інженер відділу технагляду міськради. Він додає, для боротьби зі снігом задіяли всю техніку.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

«Коли були інтенсивні опади, практично вся техніка була задіяна. Буквально день чи два залучали техніку інших підприємств. А так справлялися власною технікою».

Щоправда, зізнається Ярослав Копча, трапляються такі ділянки доріг, де сніг, після роботи техніки, залишається. На це є окреме пояснення.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

 «Де машина була, там і залишається. Це є такі проблемні місця як вул. Листопадова, Руська».

Проблем із паливно-мастильними матеріалами, на момент посиленої роботи снігоочисної техніки, у відділі технагляду не було, переконує Ярослав Копча.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

 «Поки що вже внормувалося. При інтенсивних виїздах, звичайно були і витрати палива ».

Наразі, запевняє Ярослав Копча, до примх цьогорічної зими у міськраді готові.

залишіть коментар