Державтоінспектор може порушувати правила

Автор:     Опубліковано: 11 Лютого 2014 о 19:06    1 665 переглядів

Працівники ДАІ  порушують правила дорожнього руху. З таким повідомленням до нашої редакції звернувся активіст, який стежить за роботою інспекторів. Що з цього приводу думають в управлінні – дивіться далі. Тарас Дяченко – журналіст газети «Дорожній контроль Тернопіль» каже, на перетині вулиць Січових стрільців з Руською, де знаходився автомобіль інспекторів, ДАІвці порушили низку правил дорожнього руху.

ТАРАС ДЯЧЕНКО, журналіст газети «Дорожній контроль Тернопіль»:

 «Порушили представники ДАІ пункт правил 12.9Г «Виїзди і заїзди з прилеглої території 10 метрів до головної дороги». Значить, припаркували на пішохідному переході ближче ніж 10 метрів і знак зупинка заборонена. Тобто 3 порушення одночасно. Вони не збираються, як мені сказали, забирати автомобіль, бо їм сказав так начальник. Прізвища начальника мені не назвали».

В обласному управлінні ДАІ порушення правил своїми працівниками заперечують і кажуть, активіст сам не знає про що говорить.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області:

 «Людина, яка коментувала дану ситуацію пов’язану з роботою працівників державтоінспекції є не зовсім компетентною в правилах дорожнього руху. Адже 12 пункт цих правил говорить про швидкість руху транспортних засобів. Якщо брати пункт правил 12.9 Г він говорить, що водієві забороняється різко гальмувати, крім випадків, якщо це різке гальмування необхідне для того, щоб уникнути дорожньо-транспортної пригоди ».

Те, що авто припарковане за близько до пішохідного переходу Василь Барановський не заперечує, але каже на такі порушення державтоінспектори мають право.

ВАСИЛЬ БАРАНОВСЬКИЙ, начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області:

 «Відповідно до третього  розділу правил дорожнього руху підпункт 3.1 говорить, що працівникам міліції дозволяється відступати від певних пунктів правил дорожнього руху, а саме з 10 по 18 пункт для виконання своїх безпосередніх службових обов’язків. Але при цьому повинен бути на автомобілі увімкнений проблисковий маячок синього або червоного кольору ».

На кадрах, зафіксованих нашою знімальною групою, і справді, видно, що на автомобілі ДАІ працює синій блимачок.

2 Comments

 • Вельмишановний Вася Барановсткий не компетентний в своїх твердженнях.
  По-перше — — — пункт Правил дорожнього руху України говорить про те, що “Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати…”. Так, саме, НЕВІДКЛАДНЕ СЛУЖБОВЕ ЗАВДАННЯ!!! а яке таке невідкладне службове завдання виконували працівники ДАЙ. Правильно збирали ДАНЬ. В них постійно оці невідкладні збори ДАНІ по місту і області.
  По-друге — — — Пане Баране, ой, вибачте, Барановський. Ви ще раз не компетентні. Той самий пункт ПДР України говорить що працівникам ДАЙ можна відступати не тільки з 10 по 18 пункти, але ще й “розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1”. Тому Вам, на відміну від простих людей, які не мають зірочок напагонах, не личить таке явне незнання ПДР України.

 • Хлопці молодці!!!
  Переплутав Тарас пункт 12.9 з 15.9. Таке буває, а діла опечатка не міняє. А от працівники ДАЙ чомусь ніяк не реагують на свої ж порушення. ПОДАЮТЬ ПРИКЛАД ВОДІЯМ!!! А в п 6.26. Наказу 111 “Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС” передбачено, що “Під час керування патрульним автомобілем (автобусом, мотоциклом) бути прикладом для інших учасників дорожнього руху в частині дотримання ПДР ( 1306-2001-п, 306а-2001-п ).”
  ОТ І МАЄМО ПРИКЛАД!!!
  Але чомусь пан Баран.овський ніяк про цю норму не згадав… Чому?

залишіть коментар