Для тернополян звучав «Інструмент свободи»

Автор:     Опубліковано: 17 Лютого 2014 о 20:24    555 переглядів

12 балончиків фарби, компанія ентузіастів і в Тернополі вже є своє революційне фортепіано. Розпочали акцію «Інструмент свободи» з хвилини мовчання за тими людьми, які загинули за волю держави та колективним виконанням церковного гімну «Молитва за Україну». Згадуючи, як готували фортепіано, організатори пригадують, довелося потрудитися. Творчу частину довірили дівчатам, самі ж відповідали за ремонт та транспортування.

МИХАЙЛО ЖИРІВСЬКИЙ, співорганізатор акції «Інструмент свободи» у Тернополі:

«Дівчата лише розмальовували, важку, чоловічу роль: перенести, поставити, в нас ще під час транспортування ніжка вламалася, ми ще її доремонтовували, піаніно ложили. Добре, що ми робили це в гаражі, тому що в гаражі є яма і ми на яму нахили, і знизу, як в машині це ремонтували. Трохи смішно було, але в висновку все получилося добре».

Репертуар для акції підбирали символічний, але кожен міг виконати мелодію на власний смак. Охочих зіграти на «Інструменті свободи» виявилося достатньо. Ті, кому нотна грамота не під силу, долучались до акції співаючи вголос.  Музиканти кажуть, попри те, що погода не надто тепла, бажання зіграти на свіжому повітрі та ще й на такому інструменті бере верх.

НАТАЛЯ, учасник акції «Інструмент свободи» у Тернополі:

«Так, як на свіжому повітрі – прекрасно грається. Інструмент нормально звучить будемо надіятись, що все добре пройде сьогоднішнє міроприємство».

ПЕТРО, учасник акції «Інструмент свободи» у Тернополі:

«Зимно, чесно в руки зимно, але нічого, в принципі, досить непогано. Настроєне головне. Я буду свої три твори грати. Авторське».

Тернополяни, які прийшли на акцію в якості глядачів, свого задоволення від почутого не приховують.  І хоч перший захід іще не закінчився, уже мріють про наступні.

 «Це непогано, це чудово, це прекрасно».

 «Бажано, щоб таке було частіше».

Зберігатимуть інструмент в музеї революції, який планують відкрити невдовзі.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!