ФК «Нива» не зникне з футбольної карти України

Автор:     Опубліковано: 14 Лютого 2014 о 19:30    359 переглядів

Дочекалися. Головний тренер футбольного клубу «Нива» Ігор Яворський нарешті зміг зустрітися з почесним президентом команди Валентином Хоптяном, щоб розставити всі крапки над «і» та переконатись в тому, що «Нива» існуватиме й надалі. Валентин Хоптян на зустрічі з пресою запевнив, що зробить все для того, щоб «жовто-зелені» могли продовжити існування на футбольні карті України.

ВАЛЕНТИН ХОПТЯН, почесний президент ФК «Нива» (Тернопіль):

 « «Нива» буде. І як хто там би не радів. І може хтось там навіть з моїх заступників хотів здобути політичний імідж – не вдасться. «Нива» буде. «Нива» буде грати. «Нива» буде в півфіналі. Єдине, що декого біля «Ниви», хто приціпився, як той репяк і думав робити свій бізнес, просто-напросто не буде. Запевняю, «Нива» буде профінансована, борги будуть ліквідовані і «Нива» буде грати. Думаю, що «Нива» в цьому році вона займе мінімум 5 місця, а можливо увійде в трійку».

Нашим журналістам вдалося дізнатись про що і скільки часу тривала розмова між головним тренером та почесним президентом «Ниви».

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Хвилин 40 ми розмовляли і ми зачепили всі теми. Футболістів, зачепили теми футбольного клубу, тому що команда це не тільки футболісти, тренери. В нас є оператор, масажист є генеральний директор, бухгалтер, які не отримують зарплати по 7 місяців, повірте. А прес-аташе 12 місяців. Ми зачепили ці питання. Це наші працівники. Хто за них буде говорити? От мені приходиться, як головному тренеру говорити і за них».

Хоч фінансові питання, поки що, вирішені на словах, Ігор Яворський каже, що вдалося зберегти кількох провідних гравців команди. Щоправда не обійшлося без втрат.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Нам вдалося зберегти Мельника. Він вчора на телебаченні сказав, що йде в футбольний клуб «Геліос». Сьогодні ми з ним переговорили і фактично він змінив своє рішення і залишається в команді. Є футболісти, які на сьогодні, на даний момент, залишають команду. Це Малиш і 2 Баранці. Тому, що Баранці говорили, якщо до 7 числа з ними не розрахуються, тоді вони підуть в інший клуб ».

Ігор Яворський зазначив, що провів консультації з своїми колегами з інших клубів та вже знає, як за короткий період часу привести фізичний стан команди в порядок. Швидше за все вже у вівторок команда проходитиме медогляд перед поїздкою на тренувальні збори у Криму.

залишіть коментар