ФК «Тернопіль» «переоцінює» гравців

Автор:     Опубліковано: 28 Лютого 2014 о 18:45    597 переглядів

Сьогодні футбольний клуб «Тернопіль» в гостях у першолігової команди «Буковина» з Чернівців провели товариський матч в рамках тренувальних міжсезонних зборів. Також між собою зіграли дублі клубів. Деталі знає – Тарас Бурак. Щоб відібрати ще кілька гравців, які невдовзі поповнять основу команди ФК «Тернопіль» Василь Івегеш повіз своїх підопічних аж у Чернівці. Обидві муніципальні команди з нашого міста зустрілись з основою та дублем «Буковини». ФК «Тернопіль-2» з другою командою господарів поля зіграли з рахунком 0:2 . Перші команди – розійшлись з таким же результатом на користь гостей. На цьому товариські зустрічі «муніципалів» не завершуються. У планах Василя Івегеша, як мінімум ще один спаринг його підопічних з командою Прем’єр-ліги.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «В понеділок їх збираємо для слідуючого збору і запланована гра в нас є сьогодні на середу. Це із Прем’єр-лігівською командою «Волинь» Луцьк. Тому, що ви знаєте, перенесли тури в зв’язку з тими подіями що в нас є. І всі команди Прем’єр-ліги шукають собі спарингів, щоби десь закрити цей проміжуток ігор до яких вони готувалися».

Оцінки гравців – хто залишиться у основі, а хто перейде у дубль команди, каже наставник «муніципалів» зробить дещо пізніше – по приїзді додому.

залишіть коментар