ФК «Тернопіль» підсилює основу команди

Автор:     Опубліковано: 5 Лютого 2014 о 19:04    624 переглядів

Футбольний клуб «Тернопіль» набирає нових гравців. Нещодавно муніципали підписали контракт з молодим та перспективним спортсменом, який має всі шанси потрапити до основи команди. Тарас Гром’як, 1993 року народження, виступав за ФК «Тернопіль-2». Відтепер він представлятиме головний клуб міста. Головний тренер «муніципалів» каже, що гравець має всі шанси підсилити основу команди, адже за плечима у спортсмена – досить хороші показники по реалізації гольових моментів.    

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «Це людина, яка може грати опорного півзахисника під нападаючими, ми його розглядаємо і в переді. Тому що бачимо, що він забив багато і має відчуття на гол. Я думаю одне, що ми спрацюємося і Тарас покаже всі свої можливості».

Також, приємною для тернопільських футболістів звісткою, потішив воротар ФК «Тернопіль» Микола Плетеницький. Кіпер, спробувавши свої сили в інших клубах, продовжить захищати ворота «муніципалів».

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «До нас прийшов наш воротар – «блудний син» повернувся до нас. Попробував хліба на других нивах і все ж таки повернувся до нас і працює зараз з нами, з ФК «Тернопіль». Це також приємна ситуація, тому що бачите з воротарями в нас було багато проблем. Приємно, що задня лінія лишилася на місці. Всі 4 півзахисники і воротар є. А там дальше ми будемо підстроюватись від задньої лінії і думати, як вже замінити Богдана Семенця ще».

В період міжсезонних тренувальних зборів відновлюють свої сили після травм щонайменше 2 футболісти. Василь Чорний, після перелому ноги, практично відновив сили. Проте проблеми з ногою виникли у півзахисника Степана Клекота.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «В Стьопи Клекота, ви розумієте, його щось тривожило в коліні і ми не знали що. Ну, там нічого серйозного нема. Там тільки наріст. Наріст забрали – робили операцію в Києві в госпіталі воєнному. На сьогоднішній час він вже ходить. З п’ятниці він буде працювати в басейні, в тренажерних залах і думаю що до Кубкової гри він відновиться».

Нагадаємо, чвертьфінальну гру на Кубок України з футболу ФК «Тернопіль» зіграє 26 березня з одеським «Чорноморцем». Василь Івегеш сподівається, що до того часу команда підсилиться ще кількома гравцями.

залишіть коментар