Графік ремонту доріг тернополяни побачать на сайті міськради

Автор:     Опубліковано: 28 Лютого 2014 о 18:55    744 переглядів

Лагодити дороги швидше цього року вирішили у міській раді. Чиновники запевняють: вже розпочали ямковий ремонт деяких вулиць. Однак роботи ще немало. Відповідні служби склали перелік тих автошляхів, тротуарів та прибудинкових територій, які варто відремонтувати в першу чергу.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду Тернопільської міськради:

«Вулиця Тролейбусна. Це в першу чергу зараз, яка йде. І залишилося в нас, як кажуть, ще дуже багато. Ми тут не приховуємо. Це і Текстильна, і Рєпіна, Тарнавського, Чалдаєва, Чубинського, Петрушевича, Глінки, Ломоносова, і так далі. Я ще можу багато продовжувати. З оптимізмом входимо в цей сезон. Я надіюся, що нам буде набагато простіше цього року працювати, тому що таких екстрених ситуацій, як було прошлого року, просто немає».

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник управління ЖКГ Тернопільської міськради:

«Капітальний ремонт тротуару на бульварі Тараса Шевченка. Це ділянка від колишнього магазину «Золото» до вулиці Родини Барвінських. Після бульвару Шевченка ми переходимо на вулицю Карпенка, після Карпенка будемо приступати до Бандери, і робити на вулиці Лесі Українки».

Відремонтувати, серед іншого, мають намір і тротуари на вулиці Руській, від ЦУМу до залізничного мосту, продовжити ремонт скверу на Миру та вулиці Гайової. Вносити свої пропозиції закликають і представників громади.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я прошу всіх вас долучитися на етапі проведення робіт. Тому що після дуже багато є критиків, які критикують, розказують, як треба було зробити. Давайте ми разом це зробимо, і уникнемо лишньої критики, яка є словесна. Нехай  ця критика буде під час проведення робіт, щоб ми мали можливість усунути зробити якісно»

Роботи обіцяють почати, як тільки дозволятиме погода – адже потрібно, щоб температура ґрунту була не меншою, як плюс 7 градусів. Попередній  графік робіт вже з початку наступного тижня повинен з’явитися на сайті Тернопільської міської ради.

залишіть коментар