Ялинки біля облдержадміністрації стали кольоровими

Автор:     Опубліковано: 11 Лютого 2014 о 12:32    620 переглядів

 

    Ялинки біля облдержадміністрації цими вихідними прикрасили. Сотні кольорових стрічечок  буквально всіяли дерева. Це не ностальгія за святом Нового Року, а так протестують тернопільські мами. Що символізує кожна пов’язана стрічка і що таким чином хотіли сказати  – дивіться далі.

Кожна гілочка з яскравим бантиком – це загадане жіноче бажання.

 «За щасливу Україну, радісну, багату, за щасливе життя»

« Щоб наші діти жили в вільній країні і щоб збулась мрія українців»

« За своє майбутнє, за майбутнє своєї держави, щоб жити в незалежній державі»

« Щоб Україна стала вільна і незалежна і щоб в нашій державі нарешті стало все добре»

« Щоб ми жили в вільній державі»

Таких стрічок за лічені хвилини з’явилось сотні. Організатори  кажуть, сьогодні тут ті жінки, які не можуть поїхати в Київ, але хочуть щоб їхня позиція була помітною.

МАРІЯ ЧАШКА, співорганізатор акції

“Є дуже багато таких жінок, які от навіть до мене телефонують і кажуть я вдома, з маленькою дитиною і не можу прийти на віче, але я хочу щоб ви знали, що я вас підтримую. Власне таким жінкам ми дали можливість проявити свою думку, щоб ця думка була почута”.

Тернопільську ініціативу, планують, підхоплять і інші міста. Кажуть, такими яскравими дерева біля адмінбудівель повинні стати у кожному регіоні.

СВІТЛАНА НУЖНА , співорганізатор акції

” Дуже важливо зараз, щоб стрічечками всіювали всі міста, всі села. Кожна людина, яка не може бути на майдані, хай просто прийде і причіпить, і робить це кожен день”.

Жінки кажуть, поки протестуватимуть таким мирним і красивим способом, проте якщо доведеться – готові стати і на сторону чоловіків.

залишіть коментар