Кореспонденти ІНТБ перевіряли, чи є в Тернополі гральний бізнес

Автор:     Опубліковано: 25 Лютого 2014 о 21:40    315 переглядів

Кореспонденти ІНТБ перевіряли, чи є в Тернополі гральний бізнес

Ми попали у групу,  що перевірятиме центр. Після короткого інструктажу, у нас на руках списки куди підемо. Тут з десяток точок, але і маємо завдання їх перелік поповнити.

АНДРІЙ ЛІТОВЧУК,  громадський активіст, юрист

«Можливо таке, що список не повний, бо то не можливо, одні закриваються, відкриваються, переїжджають».

 Далі гуртуємось вже надворі, обираємо старшого і рушаємо.

Перший гральний клуб біля залізничного. Він сьогодні, попри попередження – відчинений. Одразу тут зникає Інтернет і оголошується перерва.

активіст

« Показали табличку 15 хв, ми сказали ні, вони – все ми розумієм, викликає зараз директора, чекаємо директора, так сказала одну хвилиночку»

 Не через хвилинку, а через 20 таки приїжджає керуючий. Каже всі ліцензії мають і нічим протизаконним не займаються.

ПАВЛО БЕВК, в.о. директора «інтерактивного клубу»

 « Ми розповсюджуєм державні лотереї, на спортивні події, є правила, можна зайти на сайт і почитати»

Ми ж побачили відкриті закладки з сайтами казино, та знайшли чеки за ставки. Попросивши керівника ввімкнути нет, аби ми перевірили чи не грали тут на гроші ще кілька хвилин тому – настрій і позиція, щодо відкритості різко змінилась.

ПАВЛО БЕВК, в.о. директора «інтерактивного клубу»

« – Щоби підтвердити свої слова, можете нам включити – Мені не треба підтверджувати чи ні , ми відключили доступ до інтернету всюди і скрізь – Працював Інтернет до того як сюди прийшли хлопці? – Не можу вам дати на це відповідь»

Як і домовлялись на інструктажі, одразу дільничий, якого міліція нам надала для допомоги, викликав 102, проте там йому колеги сказали кликати треба не слідчо-оперативну групу.

дільничий, член групи активістів

 « Викликати працівника СДСБЕЗ, ну так сказав нам начальник»

Прийшов, привітався, та довго розмовляв з керівником так званого інтерактивного клубу, як виявилось згодом – оперуповноважений сектору боротьби з економічною злочинністю. З директором клубу жваво – з нами навпаки.

ЮРІЙ ПОДЕДВОРНИЙ, оперуповноважений СДСБЕЗ

 « Я нічого не коментую, все»

   На нашу вимогу скласти акт, щодо незаконної роботи закладу нам відмовили. Пан Юрій лише пообіцяв, що згодом візьмуться перевіряти документацію. Разом з власником, зачинили клуб та порозходились.

 

залишіть коментар